به گزارش پایگاه خبری نشان :

یک فرد مزاحم در شیراز برای فرار از قانون اقدام به گروگانگیری جلوی چشم پلیس کرد.

سرهنگ "کاووس محمدی" بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه فردی با سلاح سرد برای خودروهای عبوری در میدان "الله" شیراز ایجاد مزاحمت می کند، بلافاصله ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: فرد مزاحم که با عکس العمل به موقع پلیس دچار ترس و وحشت شده بود با یک قبضه سلاح سرد جلوی یک دستگاه موتورسیکلت را گرفته و راکب آن را گروگان می گیرد.

تهدید متهم با چاقو در شیراز

معاون اجتماعی پلیس فارس گفت: متهم با چاقویی که در دست داشت ماموران را تهدید می کرد که قصد آسیب رساندن به فرد گروگان را دارد.

سرهنگ "محمدی" با بیان اینکه ماموران انتظامی شیراز سعی در آرام کردن متهم داشتند ، گفت: وی بدون توجه به دستور پلیس قصد حمله به ماموران و سپس متواری شدن داشت که کارکنان انتظامی با رعایت قانون به کارگیری سلاح پای وی را هدف قرارداده و او را دستگیر کردند.

زخمی شدن متهم جوان در شیراز

سرهنگ "محمدی" با بیان اینکه متهم ۳۵ ساله سریعا توسط عوامل امدادی به بیمارستان اعزام و حال وی رضایت بخش است، عنوان داشت: در این ماجرا به راکب موتورسیکلت هیچ صدمه ای وارد نشده است.

این مقام انتظامی به اراذل و اوباش هشدار داد که پلیس فارس با برهم زنندگان نظم و امنیت و هنجارشکنان برابر قانون برخورد جدی می کند‌.