به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران جوان/ به نقل از روزنامه انگلیسی سان، خرید‌های آنلاین مشکلاتی به همراه دارد که برخی اوقات خارج از تصور خریدار است و این بار زنی در آلمان را گرفتار خود کرد. مشکلات خرید آنلاین یک روز بیشتر از روز دیگر است و شایع‌ترین شکایت این است که محصولی که تحویل داده شده با تصاویر موجود در اینترنت مطابقت ندارد.

آخرین مورد یک زن آلمانی به نام «فلورا وب» بود که یک میز و صندلی برای باغ بصورت آنلاین برای تجهیز حیاط خود در شرق لندن در تابستان خرید. این زن وقتی کارگر وسایل و صندلی‌هایی را که بیش از ۶۰ پوند پرداخت کرده بود به او تحویل داد در کمال تعجب دید که میز و صندلی دکوری در ابعاد کوچک است.

او وقتی مامور ارسال صندلی‌ها و میز کوچک را که بخشی از اسباب بازی‌های کودکان است به او تحویل داد در مورد خرید‌های واقعی خود سوال کرد و او با جدیت پاسخ داد که این همان چیزی است که طبق سفارش ثبت شده در سایت درخواست کرده‌اید.

فلورا می‌گوید که این آگهی را از طریق اینترنت دید. قطعات مبلمان در باغی که با شمع احاطه شده بود ظاهر شد، نوشیدنی‌ها و ظرف‌هایی را که روی میز قرار داشت. من مورد کلاهبرداری قرار گرفتم.

وقتی خریدار سعی کرد، شکایت کند، شرکتی که مبلمان فروشی می‌کرد تبلیغات خود را از شبکه آنلاین حذف کرد. فلور گفت: من متوجه نشدم که هیچ ابعادی یا اندازه گیری در تبلیغات وجود ندارد. این یک حقه بازی مفصل بود، اما تقصیر من نبود و صادقانه بگویم من توان لوکس بازی با خرید اسباب بازی ۶۰ پوند را ندارم.

بدتر از آن اینکه زن از سوی دوستانش و حتی دو دخترش مورد تمسخر و خنده قرار گرفت و برخی پیشنهاد کردند که برای اینکه بتواند روی صندلی‌های کوچک بنشیند، وزن کم کند.

Q0TYf5w4YYYy

ZcEQuUlWSob1

 

انتهای پیام/