به گزارش پایگاه خبری نشان :

فرارو: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در جریان بازدید او از شهر کلیولند اوهایو در یک بستنی فروشی متوقف شد.

تصاویر منتشر شده جو بایدن را در حال خوردن بستنی با هوادارانش نشان می‌دهد، در حالی که یکی از آن‌ها درباره نوع بستنی که رئیس جمهور آمریکا می‌خورد سوال مطرح می‌کند و وی پاسخ می‌دهد بستنی با چیپس شکلات.

رئیس جمهور آمریکا عاشق بستنی است و از هر فرصتی برای خوردن بستنی استفاده می‌کند. او در سال ۲۰۱۰ گفت که الکل نمی‌نوشد و سیگار نمی‌کشد، اما بستنی زیاد می‌خورد.

این عکس در فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام و بعضی پایگاه های خبری انعکاس زیادی داشت و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

فضای مجازی تمام ساحت‌های حیات بشری را آن‌گونه تحت تأثیر قرار داده است که دنیای ما را در کمیت و کیفیت دچار تحولاتی عمیق ساخته است به نحوی که فضای مجازی به اندازه دنیای واقعی اهمیت پیدا کرده است.

امروزه دنیا در یک پیچ تاریخی قرار گرفته و یکی از مهم‌تریـن پیشران های این پیچ، فناوری اطلاعات و ارتباطات به‌عنوان یک فناوری تحول آفرین و پیدایش زیست بوم فضای مجازی است که با تأثیر فزاینده خود در حال شکل دادن به تمام عرصه‌های زندگی حقیقی است به نحوی که امروزه فاصله بین مجاز و حقیقت در این فضا به صفر رسیده است.

با این اوصاف انتشار اخبار و تصاویر مربوط به اتفاقات روز سرعت پیدا کرده و مهم نیست که در کجای این کره خاکی زندگی می کنیم، کافی است که عضو یکی از شبکه های مجازی باشیم تا در جریان موضوعات ترند آن روز قرار بگیریم. این عکس امروز در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام میان کاربران دست به دست می شد و مورد بسیاری از مردم قرار گرفت.

حجم ویدیو: 17.86M | مدت زمان ویدیو: 00:01:59