به گزارش پایگاه خبری نشان :

به نقل از فرات نیوز؛ دیدن لحظات بسیار زیبای نشستن یک کبوتر روی سر یک نمازگزار در مکه مکرمه و در کنار خانه خدا ویدئویی است که در ایام نزدیک به ماه ذی الحجه قلب شما را می‌رباید. تعدادی از کاربران توئیتر ویدئویی از کبوتری را به اشتراک گذاشتند که بر روی سر نمازگزاری در مکه با آرامش نشسته و حرکت نمی‌کند.

در ویدئو به نظر می‌رسد کبوتر بر روی سر یکی از نمازگزاران مانده است بدون اینکه حرکتی کند، نه تنها این، بلکه کبوتر در حین ارکان نماز بین سجده و رکوع ، موقعیت خود را روی سر نمازگزار تنظیم می‌کرد بدون به هم زدن تعادل خود یا پرواز و ترک محلی که در آن حاضر است.

شماری از کاربران توئیتر این ویدئو را باز نشر کرده و میزان استواری و احترام این مرد را بیان کردند بدون اینکه تحت تأثیر موقعیت کبوتر بالای سرش قرار بگیرند.

با شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و قوانین کشور‌ها برای جلوگیری از ابتلای مردم به این ویروس، عربستان سعودی نیز از برگزاری حج واجب در سال نخست خودداری کرد و سال گذشته نیز تنها به افراد مقیم عربستان اجازه حضور در حج را داد و برای امسال نیز اعلام کرده‌اند که شرایط ویژه‌ای را لحاظ و اطلاع رسانی خواهند کرد.

حجم ویدیو: 3.21M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59