به گزارش پایگاه خبری نشان :

واژگونی پژو پرشیا در آزاد راه خلیج فارس جان زن جوان را گرفت و شوهرش در این حادثه جان سالم به در برد.

به گزارش رکنا، در ساعت 14:28 دقیقه روز گذشته شهروندان در تماس تلفنی با سامانه 125 از واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در مسیر آزاد راه خلیج فارس به سمت قم، مقابل تیر روشنایی شماره 221 خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 123 را راهی محل حادثه کرد.

DN4kzLwKMFW8

رضا علیمردانی فرمانده آتش نشانان اعزامی در مورد جزئیات بیشتر این حادثه اعلام کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس از تهران به سمت قم حرکت می کرد که به علت نا معلومی از مسیر اصلی خود منحرف شده و پس از برخورد با موانع بتنی وسط آزادراه بر روی سقف خود واژگون شده و سپس به حالت اولیه بازگشت.

مرگ تلخ زن جوان در آزادراه تهران قم

وی افزود: سرنشینان خودرو سواری که یک زوج جوان بودند، قبل از رسیدن آتش نشانان باکمک سرنشینان خودروهای عبوری از داخل اتاقک خودرو بیرون آورده و به محل امن درحاشیه آزاد راه انتقال داده شده بودند.

 علیمردانی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی با رعایت موارد ایمنی و پس از چیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر، اقدام به بازدید و بررسی و ایمن سازی خودرو کرده و پس از قطع جریان برق و رفع نشت سوخت، این وسیله نقلیه را به حاشیه امن آزاد راه انتقال دادند.

c2qLmJu8GH2H

وی افزود: در پی معاینات انجام شده توسط عوامل اورژانس مشخص شد تنها مصدوم این حادثه که زن 25 ساله ای بود متاسفانه در اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده بود.

gKqX74lNuNig

این فرمانده آتش نشانی با اشاره به اینکه شخص فوت شده تحویل عوامل نیروی انتظامی شد، افزود: آتش نشانان صحنه حادثه را از بقایای به جا مانده از این تصادف پاکسازی کرده و سپس خودروی تصادفی را جهت بررسی علت وقوع این حادثه تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.