به گزارش پایگاه خبری نشان :

فرماندهی انتظامی شهرستان قائم شهر از وقوع درگیری منجر به مرگ سارق ۵۰ ساله با صاحب خانه در یکی از منازل مسکونی خبر داد.

سرهنگ" مهدی خادمی گفت: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر کوتاهی پلیس ۱۱۰ و عدم حضور به موقع در محل درگیری در یکی از منازل مسکونی شهر قائم شهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: برابر بررسی‌های به عمل آمده در ساعت ۱۳ و ۵۴ دقیقه بعد ازظهر روز یکشنبه ۲ خرداد ماه در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری در یکی از منازل شهروندان، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ در کمتر از ۵ دقیقه به محل مورد نظر عزیمت کردند.

مرگ سارق 50 ساله و مجروحیت صاحب خانه

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر، اظهار کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه با جسد مردی ۵۰ ساله که بر اثر ضربه به سر و خونریزی شدید فوت کرده و همچنین صاحب منزل که با ضربات چاقو مصدوم شده بود، مواجه شدند.

سرهنگ خادمی افزود: کارشناسان پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات از صاحب منزل و همسر وی، دریافتند، متوفی سارق بوده که پس از حضور مالک با آنان درگیر و با ضربات چاقو وی را مصدوم کرد.

مقاومت صاحب خانه برای جلوگیری از فرار سارق

او ادامه داد: سارق که قصد فرار از منزل را داشته در پی مقاومت صاحب خانه به علت نامعلومی با سر به ستون وسط اتاق برخورد و به علت خونریزی از ناحیه سر قبل از حضور عوامل اورژانس جان باخت.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر با اشاره به تشکیل پرونده قضائی در این خصوص، اظهار کرد: تعلل و تاخیر در تماس با پلیس ۱۱۰ علت عدم حضور پلیس بوده است لذا پلیس در کمتر از ۵ دقیقه پس از تماس مردمی در محل حادثه حضور یافت.

گفتنی است ، جزئیات این حادثه به همراه فیلم در ساعت 6 بامداد امروز در رکنا منتشر شده است که می توانید از طریق ورود به این لینک مشاهده کنید.