به گزارش پایگاه خبری نشان :

بامداد چند روز پیش اهالی یکی از مناطق اطراف میدان ساحل (حوالی دریاچه خیلج‌فارس) با صدایی شبیه تیراندازی از خواب بیدار شدند و در یکی از خیابان‌ها فردی را دیدند که با چاقو و قمه در حال تخریب خودروهای پارک‌شده است.

این فرد پس از تخریب 10 دستگاه خودرو از محل متواری شد و مراتب به اطلاع مأموران پلیس امنیت تهران بزرگ رسید و در نهایت با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته، توسط مأموران پلیس امنیت تهران بزرگ بازداشت شد.

متهم این پرونده که کمتر از 20 سال سن دارد و آثار ضربات چاقو در پشت گردن وی هویدا بود، درباره این اقدام شرورانه خود می‌گوید: آن شب عصبی بودم و حواسم دست خودم نبود، از محله‌مان در منطقه شهرک غرب به میدان ساحل رفتم و پس از جر و بحث و دعوا با نامزدم، به محل زندگی آنها رفتم و اقدام به تخریب خودروها کردم.

وی که صاحب یک نمایشگاه خودرو در شمال غرب تهران و از تمکن مالی خوبی برخوردار است، می‌گوید: ماهانه حدود 40 تا 50 میلیون درآمد دارم و به هیچ‌وجه مشکل مالی ندارم، آن شب نیز کنترلم را از دست دادم و وقتی به خود آمدم، پشیمان شدم.

سردار علی ذوالقدری؛ رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ با اعلام خبر بازداشت این فرد شرور به خبرنگار تسنیم گفت: برخورد قانونی و قاطع با این متهم و سایر افرادی که بخواهند با اقدامات شرارت‌آمیز، به امنیت جامعه و مردم خدشه وارد کنند، صورت می‌گیرد و به هیچ‌وجه در برخورد با اوباش مماشات نمی‌کنیم.

gHSgHov9ItFs

km9VyMXKD4by

QvYuw46mk62K

ms3GE6Lwlj7A

cNkJqksj7uId

حجم ویدیو: 10.22M | مدت زمان ویدیو: 00:02:21