به گزارش پایگاه خبری نشان :

دادستان عمومی و انقلاب آستارا با بیان اینکه درخصوص امنیت و آرامش مردم با هیچ کسی شوخی نداریم، گفت: در جریان درگیری‌های شهرستان آستارا و اردبیل تاکنون ۱۷ نفر از هر دو شهرستان دست‌گیر و تحت بازداشت هستند.

یاسر همدمی ظهر امروز در جلسه ستاد رسیدگی و پیش‌گیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی در محل سالن جلسات دادگستری این شهرستان اظهار کرد: در جریان درگیری‌های شهرستان آستارا و اردبیل تاکنون ۱۷ نفر از هر دو شهرستان دست‌گیر و تحت بازداشت هستند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آستارا با بیان اینکه مردم از رسانه‌ها حرف‌شنوی دارند، گفت: انتظار ما از رسانه‌ها این است که با انتشار اخبار امیدبخش و تولید محتواهای فرهنگی و بازنشر آن در فضای مجازی مردم شهرستان‌های آستارا و اردبیل را به صلح و سازش دعوت کنند.

وی با اشاره به اینکه توهین به قومیت‌ها و اختلاف‌افکنی بین اقوام دو الی پنج سال حبس تعزیری دارد و اگر این اختلاف‌افکنی به واسطه فضای مجازی صورت گیرد سنوات حبس به پنج الی ۱۰ سال افزایش می‌یابد، افزود: درخصوص امنیت و آرامش مردم با هیچ کسی شوخی نداریم.

همدمی مرجع رسمی اعلام نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها را فرمانداری دانست و بیان کرد: هدف ما برگزاری انتخابات سالم است تا در جریان برگزاری یک انتخابات سالم، افراد سالم و انقلابی وارد نهاد ریاست‌جمهوری و ساختمان شورا شوند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آستارا دعوت به تجمع، تشویش اذهان عمومی، طرح مسائل قومی و نژادی، انتشار هرگونه مطلب علیه نامزدها را ازجمله تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی دانست و گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث یأس و ناامیدی دشمنان نظام و انقلاب می‌شود.