به گزارش پایگاه خبری نشان :

 این روز‌ها همه شما کاربران در سطح خیابان‌ها و شهر خود ابزار‌ها و وسایلی را مشاهده کرده‌اید که برای زیبایی شهر در نقاط مختلف نصب شده‌اند و زیبایی را برای شهر می‌آفرینند و جلوه بصری خوبی ایجاد می‌شود.

در همین راستا در ادامه می‌توانید یک قوری معلق جادویی در استان گوئیژوی چین را مشاهده کنید که این قوری معلق توانسته مخاطب و تماشاچیان زیادی را جذب خود کند.

البته این قوری توسط یک لوله فولادی از دهانه خروجی آب به زمین وصل شده که با روشن شدن فواره، این لوله توسط آب پنهان می‌شود و کاربران فکر می‌کنند که به صورت معلق مانده است.

این عکس در فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام و بعضی پایگاه های خبری انعکاس زیادی داشت و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

فضای مجازی تمام ساحت‌های حیات بشری را آن‌گونه تحت تأثیر قرار داده است که دنیای ما را در کمیت و کیفیت دچار تحولاتی عمیق ساخته است به نحوی که فضای مجازی به اندازه دنیای واقعی اهمیت پیدا کرده است.

امروزه دنیا در یک پیچ تاریخی قرار گرفته و یکی از مهم‌تریـن پیشران های این پیچ، فناوری اطلاعات و ارتباطات به‌عنوان یک فناوری تحول آفرین و پیدایش زیست بوم فضای مجازی است که با تأثیر فزاینده خود در حال شکل دادن به تمام عرصه‌های زندگی حقیقی است به نحوی که امروزه فاصله بین مجاز و حقیقت در این فضا به صفر رسیده است.

با این اوصاف انتشار اخبار و تصاویر مربوط به اتفاقات روز سرعت پیدا کرده و مهم نیست که در کجای این کره خاکی زندگی می کنیم، کافی است که عضو یکی از شبکه های مجازی باشیم تا در جریان موضوعات ترند آن روز قرار بگیریم. این عکس امروز در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام میان کاربران دست به دست می شد و مورد بسیاری از مردم قرار گرفت.

حجم ویدیو: 951.82K | مدت زمان ویدیو: 00:00:11