به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران: یک کودک ۷ ساله اهل فلوریدای آمریکا برای نجات جان پدر و خواهر کوچکش یک ساعت در جریان تند آب رودخانه شنا کرد. «چیس پاوست» روز جمعه به همراه خواهر و پدرش با یک قایق تفریحی به منطقه‌ای در رودخانه «سینت جونز» رفته بودند که ناگهان خواهرش در جریان تند آب گرفتار شد. پس از آنکه «استیون پاوست»، پدر چیس برای نجات دخترش که جلیقه نجات بر تن داشت وارد آب شد این کودک نیز برای نجات خانواده اش تصمیم گرفت تا ساحل رودخانه را برای پیداکردن آنان شنا کند.

9inebR0n4aMF

استیون پاوست در گفتگو با تلویزیون Jax۴ گفت این اتفاق روز جمعه و هنگامی رخ داد که او در ساحل رودخانه مشغول ماهیگیری بود و بچه هایش نیز در داخل قایق و در ساحل رودخانه مشغول بازی بودند. بنا به گفته استیون جریان تند آب آنقدر قوی بود که پسرش « چیس » و دخترش «آبگایل» موفق به مهار آن نشدند و جریان تند آب آن‌ها را با خود برد.

استیون در این باره گفت: «واقعا ترسیده بودم. من به آن‌ها گفتم دوستتان دارم، چون مطمئن نبودم و نمی‌دانستم چه اتفاقی قرار است بیفتد. من برای نجات آنها به داخل آب پریدم.»

در ادامه در حالی که قایق توسط جریان تند آب حرکت می‌کرد، چیس کوچک به داخل آب پرید و شروع به شناکردن به سمت ساحل کرد. چیس به شنا کردن خود ادامه داد و به پشت روی آب خوابید تا خسته نشود. این در حالی بود که جریان آب مخالف ساحل و شنا کردن در این شرایط بسیار سخت بود. حدود یک ساعت طول کشید تا او خود را به نزدیکترین خانه برای آوردن کمک برساند.

چیس در این باره گفت: «من با تمام وجودم فریاد می‌کشیدم و دستانم را در هوا تکان می‌دادم و مطمئن بودم که کسی فریاد مرا می‌شنود و به کمک ما خواهد آمد.»

ساعتی بعد تیم نجات و آتشنشانی جکسونویل به همراه ماموران حیات وحش و آبزیان فلوریدا این پدر و دختر را یک مایل دورتر (۱.۶۰۹ کلیومتر) از محل حادثه نجات دادند.