به گزارش پایگاه خبری نشان :

 باشگاه خبرنگاران جوان: روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود، از ویدئو‌های سرگرمی و آموزشی گرفته تا ویدئو‌های ورزشی و حوادث. اما برخی از این ویدئو‌ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئو‌های داغ می‌شوند، مانند ویدئویی که مهارت عجیب یک زن ویتنامی در شکار مار با دست خالی را به تصویر می‌کشد.

در این ویدئو این زن که هویتش اعلام نشده بدون داشتن تجهیزات و با مهارتی بسیار بالا یک مار بزرگ را شکار می‌کند. یک راننده به همراه همسرش که شاهد این صحنه وحشتناک بودند از آن فیلم تهیه کردند. در ویدئوی منتشر شده مار در حالی که این زن سرش را با دو دست خود محکم نگه داشته تلاش می‌کند با حرکت دادن بدنش فرار کند. اما مهارت این زن در کنترل این خزنده، موجب می‌شود تا این مار با وجود برخورداری از جثه‌ای بزرگ نتواند فرار کند.

در ادامه زن مارگیر در حالی که مار را در دست گرفته از محل دور می‌شود. در انتهای ویدئو صدای راننده و زن وی در حالی که با دیدن این صحنه کاملا شوکه شده اند شنیده می‌شود. هنوز محل دقیق این ویدئو در ویتنام و نوع مار شکار شده مشخص نشده، اما گمان می‌رود مار شکار شده یک مار پیتون بوده باشد.

انتشار این ویدئو که مهارت این زن ویتنامی در شکار مار را نشان می‌دهد در حالی مورد توجه کاربران قرار گرفته است که حدود دو هفته پیش نیز انتشار ویدئویی که مهارت یک مرد هندی را در شکار مار کبرا نشان می‌داد مورد توجه کاربران قرار گرفته بود.

حجم ویدیو: 2.57M | مدت زمان ویدیو: 00:00:47