به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران جوان /سید جلال جعفری زاده، کارشناس مبارزه با بیماری‌ها، با اشاره به اینکه تعدادی نشانه برای یک سیستم ایمنی نامطلوب و وجود سم در بدن وجود دارد، گفت: یبوست، سردرد‌های زیاد، درد مفاصل در قسمت‌های کمر، لکه‌های پوستی و اضافه وزن در ناحیه شکم برخی از این نشانه هاست.

او افزود: جوابگو نبودن مام و ضد تعریق، به سختی خوابیدن، ریزش زیادی مو، ناخن‌های زرد و شکننده و بویِ بدِ نفس برخی دیگر از این علائم است.

کارشناس مبارزه با بیماری‌ها با بیان اینکه اگر پنج یا شش مورد ذکر شده در شما وجود دارد، کبد مشکل پیدا کرده است، ادامه داد: برای رفع این مشکل باید مقداری زیاد آب بنوشید تا سموم بدن از بین برود.

جعفری زاده با بیان اینکه سموم بدن باعث تخریب کبد می‌شود، افزود: بعد از شام مسواک بزنید و از نخ دندان استفاده کرده و همچنین فقط از محصولات آرایشی طبیعی استفاده کنید.

او تصریح کرد: اضافه کردن پروبیوتیک‌ها به رژیم غذایی ، خوردن غذا‌های ارگانیک، افزودن جعفری به غذا و خوردن هر روز یک پرتقال برخی دیگر از مواردی است که به دفع سموم بدن کمک می‌کند.

کارشناس مبارزه با بیماری‌ها ادامه داد: تمرین یوگا یکی دیگر از عوامل موثر است که گردش خون را بهبود می‌بخشد و به از بین رفتن سموم بدن، کمک می‌کند.

انتهای پیام/ع