به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران جوان، روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود، از ویدئو‌های سرگرمی و آموزشی گرفته تا ویدئو‌های ورزشی و حوادث. اما برخی از این ویدئو‌ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئو‌های داغ می‌شوند، مانند ویدئویی که لانه حیرت انگیز یک پرنده در میان برگ درخت را به تصویر می‌کشد.

در این ویدئو لانه پرنده که به شکلی استادانه در میان برگ پهن و بزرگ یک درخت ساخته شده است دیده می‌شود. در این ویدئو همچنین سه تخم کوچک این پرنده نیز در میان آشیانه ساخته شده کاملا مشخص است. هنوز مکان دقیق تهیه این ویدئو مشخص نشده، اما این ویدئو پس از انتشار در فضای مجازی توجه کاربران را به خود جلب کرده است.

این ویدئو از زمان انتشار در توئیتر تاکنون بیش از ۷۰ هزار بیننده داشته است و بیش از ۶۵۰۰ لایک دریافت کرده است. همچنین این ویدئو بیش از ۸۰۰ بار بازنشر شده است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران توئیتر نیز همراه بود و آن‌ها شگفتی‌های خلقت خداوند را مورد تحسین قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «وای، خدای من، این واقعا شگفت انگیز است. من تا به حال چنین چیزی ندیده بودم.» کاربر دیگر در کامنتی نوشت: «این زیبایی طبیعت است که هر انسانی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.»

حجم ویدیو: 693.46K | مدت زمان ویدیو: 00:00:10