به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش کرایم، جسد قربانی "ساموئل اولسون "۵ ساله  توسط پدر و نامادری اش از مکانی به مکان دیگر حمل می شد تا راز مرگش پنهان بماند اما در نهایت رفتار عجیب این زوج سبب شد تا جسد قربانی در اتاق یک متل توسط ماموران پلیس تگزاس آمریکا پیدا شود.

این زوج پس از دستگیری اعتراف کردند که پسر بچه را کشته سپس به مدت دو روز جسدش را در وان حمام خانه نگه داشته و برای پنهان کردن جسد او را درون یک چمدان قرار داده اند و با خود به این طرف و آن طرف می کشاندند تا نبود پسر بچه از دید همسایگان پنهان بماند با این حال بنا بر گزارش های پزشک قانونی هفته ها از مرگ کودک گذشته و آنها توانسته بودند ماجرای قتلش را به راحتی پنهان کنند.

گزار شهای پلیس نشان می دهد که مادر واقعی قربانی از نبود پسرش نگران شده و با اداره پلیس تماس گرفته و درخواست کمک کرده است این زن به پلیس گفته بود که از همسرش جدا شده و پسر ۵ ساله اش با شوهر سابقش و همسر جدید خود زندگی می کند و ناپدید شدن پسر ۵ ساله اش به شدت او را نگران کرده است.

اطلاعات پلیس نشان می دهد این زوج برای سر به نیس کردن جسد کودک پس از جنایت  یک نوارچسب و یک چمدان پلاستیکی از فروشگاهی خریداری کرده اند تا  جسد را درون چمدان جاسازی کنند.