به گزارش پایگاه خبری نشان :

سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام ، اظهار داشت : به دنبال نزاع خانوادگی منجر به قتل ، بعد از ظهر روز گذشته در محله مسکن مهر شهرستان دره شهر و متواری شدن قاتل ، موضوع بصورت ویژه در دستور پلیس قرار گرفت.

سردار دلاور القاصی مهر ادامه داد : در تحقیقات اولیه پلیس ، هویت متهم برای ماموران انتظامی شناسایی ، و تلاش برای دستگیری وی به اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد : با اقدامات فنی و شگرد‌های خاص پلیسی متهم فراری در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی توسط پلیس آگاهی استان در مخفیگاه دستگیر شد.

سردار دلاور القاصی مهر با بیان اینکه متهم در بازجویی فنی پلیس بزه ارتکابی را قبول داشته و اعتراف کرد ، بیان کرد : متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

تیرخلاص مرد عصبانی به زنش در ایلام / مرد همسرکش گریخت

مرد ایلامی در یکی درگیری خانوادگی همسرش را به شلیک گلوله به قتل رساند.

سرهنگ بیگی فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع خانوادگی منجر به تیراندازی در محله مسکن مهر شهرستان،بلافاصله ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

قتل با شلیک مرگبار شوهر

وی افزود: در نتیجه تحقیقات و بررسی مأموران انتظامی مشخص شد فردی ۳۸ ساله به دلیل اختلاف خانوادگی، همسر خود را با سلاح گرم به قتل رسانده و یک نفر دیگر را زخمی و از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر با بیان اینکه فرد زخمی در مراکز درمانی تحت مداوا قرار دارد، گفت: با اشراف اطلاعاتی ماموران انتظامی ، هویت متهم مشخص و تلاش برای دستگیری وی بصورت جد در دستور کار پلیس قرار دارد.