به گزارش پایگاه خبری نشان :

 با توجه به آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار و قیمت‌های موجود در بازار خودروهای کارکرده لیستی از خودروهای کارکرده در محدوده قیمتی پایین‌تر از ۲۰۰ میلیون تومان تهیه شده است. با توجه به لیست زیر، پراید ۱۳۱ با قیمت ۱۰۲ میلیون تومان ارزان‌ترین و برلیانس H220 دنده‌ای با قیمت ۱۹۴ میلیون تومان گران‌ترین خودرو در بین خودروهای موجود در جدول زیر است.

پراید ۱۱۱ SE، تیبا سدان SX و تیبا هاچ‌بک SX خودروهایی هستند که در محدوده قیمتی ۱۱۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان معامله می‌شوند. ساینا SX دنده‌ای با قیمت ۱۲۶ میلیون تومان ثبت شده است. کوئیک دنده‌ای با قیمت ۱۳۹ میلیون تومان معامله می‌شود.

آریسان دوگانه‌سوز با حدود دو درصد افزایش قیمت با قیمت ۱۴۳ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ GLX بنزینی با افزایش قیمت ۱٫۲ درصدی به قیمت ۱۶۵ میلیون تومان رسید.

خودروهای سمند LX معمولی، سمند LX EF7 بنزینی و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ خودروهای هستند که در محدوده ۱۷۰ میلیون تومان قیمت خورده و خرید و فروش می‌شوند.

رانا LX با افزایش قیمت ۲٫۳ درصدی به قیمت ۱۸۱ میلیون تومان و خودرو پژو ۴۰۵ SLX با ۲٫۲ درصد افزایش قیمت به ۱۸۷ میلیون تومان رسیدند.

همچنین در بین خودروهای کارکرده زیر، خودرو برلیانس H220 دنده‌ای با قیمت ۱۹۴ میلیون تومان گران‌ترین نرخ فروش را دارد.

در جدول زیر لیست و متوسط قیمت خودروهای کارکرده در محدوده ارزان‌تر از ۲۰۰ میلیون تومان را مشاهده می‌کنید.(این آمار برای ماشین‌های مدل ۱۳۹۷ به بعد است.)(قیمت‌ها مربوط به خودروهای با کارکرد بیشتر از ۱۰هزار کیلومتر است.)

خودرو