به گزارش پایگاه خبری نشان :

سرقت مسلحانه از دفتر خدمات رایانه ای در شهریار صورت گرفت. در این سرقت مسلحانه سارقان با اسلحه وارد خدمات رایانه ای می شوند و با تهدید و اجبار کارمندان را بیرون کرده و به سرقت مسلحانه خود ادامه می دهند. تازگی برخی افراد برای سرقت های خشن از روش سرقت مسلحانه استفاده می کنند که این روش ترس آور است. سارقان بر این باورند که در سرقت مسلحانه زودتر به اهداف خود در سرقت دست پیدا می کنند.

 معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران از یک مورد سرقت مسلحانه از یک دفتر خدمات رایانه‌ای در شهریار خبر داد و گفت: شناسایی و دستگیری سارقان در حال پیگیری است.

 عصر روز جمعه ۴ تیرماه ۱۴۰۰ یک مورد سرقت مسلحانه از دفتر خدمات رایانه‌ای در شهریار صورت گرفت.

سرهنگ مهدی سرپناه، در این تشریح جزئیات این سرقت در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در این سرقت مسلحانه سارقان با اسلحه وارد خدمات رایانه‌ای می‌شوند و با تهدید و اجبار کارمندان را بیرون کرده و به سرقت مسلحانه خود ادامه می‌دهند.

سرپناه گفت: این سرقت طی عصر روز جمعه ۴ تیر ماه ۱۴۰۰ به وقوع پیوست و بلافاصله سردار ظهیری، فرمانده انتظامی غرب استان تهران، دستورات لازم جهت شناسایی و دستگیری مجرمین را صادر کرد.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: بر همین اساس، تیمی از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی غرب استان تهران، اقدامات فنی لازم را آغاز کردند که نتیجه اقدامات، پس از کسب توفیق کامل، اطلاع رسانی خواهد شد.

حجم ویدیو: 7.18M | مدت زمان ویدیو: 00:00:58