به گزارش پایگاه خبری نشان :

حضور تصادفی اسب خندان در کنار یک زوج آمریکایی که در حال ثبت عکسی دو نفره از خود بودند حالا آن‌ها را به چهره‌هایی مشهور تبدیل کرده است. «آماندا اکستین» به همراه همسرش «فیلیپ وِرنِر» اهل ایالت ایندیانا آمریکا قصد ثبت تصاویری دو نفره در کنار اسب‌های خود را داشتند که ناگهان اتفاقی جالب رخ داد.

یکی از اسب‌های این زوج خوشبخت به طور تصادفی در کنار آن‌ها ظاهر شد و با حالتی که انگار در حال خندیدن بود صحنه‌ای جالب را رقم زد. کریستین زافیرو، عکاس خانوادگی این زوج به مناسبت بارداری آماندا در حال ثبت عکس  یادگاری از او و همسرش بود که این اتفاق رخ داد. «تنسی» اسب ۱۲ ساله فیلیپ در کنار آن‌ها قرار گرفت و حتی شروع به خندیدن کرد.

زافیرو در این باره گفت: «چه کسی حدس می‌زد، وقتی به این اسب گفتم لبخند بزن، این حیوان واقعا این کار را انجام داد! یکی از بهترین عکس‌هایی بود که گرفتم.»

پس از آنکه این تصاویر توسط زافیرو در صفحه فیسبوکش منتشر شد مورد توجه کاربران قرار گرفت. او در این باره به Bored Panda گفت: «این عکس برداری خیلی برایم جالب بود. چون من معمولا از اسب‌ها عکس نمی‌گیرم نمی‌دانستم آن‌ها لبخند می‌زنند! این تصاویر مورد توجه مردم قرار گرفته و من آن‌ها را بسیار دوست دارم.»