به گزارش پایگاه خبری نشان :
باشگاه خبرنگاران جوان، روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود؛ از ویدئو‌های سرگرمی و ورزشی گرفته تا ویدئو‌های آموزشی و حوادث. اما برخی از این ویدئو‌ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند، مانند ویدئویی که اقدام عجیب مرد هندوستانی در فروکردن یک مار زنده به بینی اش را به تصویر می‌کشد.

مار‌ها به عنوان حیواناتی خطرناک شناخته می‌شوند. در حالی که برخی افراد حتی از شنیدن نام مار دچار ترس می‌شوند، حالا تصور کنید فردی بخواهد یک مار زنده را وارد بینی خود کرده و سپس آن را از دهانش بیرون بکشد. ویدیوت جاموالف بازیگر و بدلکار معروف هندوستانی به تازگی ویدئویی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده که این صحنه وحشتناک را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو یک هموطن وی که مردی میانسال به نظر می‌رسد در حالی که یک مار زنده را در دست خود گرفته آن را وارد بینی خود کرده و سپس این خزنده را از دهانش بیرون می‌کشد.

جاموالف در شرح این ویدئو نوشت: « من هندوستانم  را دوست دارم.»

 

این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۲ میلیون بیننده داشته و نزدیک ۶۰۰ هزار لایک دریافت کرده است. این ویدئو واکنش کاربران نیز به همراه داشت. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «آیا این سوءاستفاده و نوعی آزار حیوانات به شمار نمی‌رود؟ آیا واقعا این مار دوست دارد به داخل بینی این فرد سفر کند.» کاربر دیگر نوشت: «هدف از انجام این کار چیست؟ حیوانات نباید برای سرگرمی ما مورد آزار و اذیت قرار بگیرند.»