به گزارش پایگاه خبری نشان :

 ناتاشا گلدورث دختری زیبا است که دوست دارد مرد رویاهایش را بیابد ولی یافتن این مرد سخت است چرا که وی در آپارتمانی زندگی میکند که پرشده از مجموعه وسایلی با زمینه عروسک مشهور “Hello Kitty” که به هیچ قیمتی حاضر به جدا شدن از آنها نیست، بخاطر همین شرایط ازدواج برایش خیلی دشوار شده است و با اینکه خواستگاران زیادی دارد اما هیچ مردی حاضر به ازدواج با او نیست.

ناتاشا 29 سال دارد و مربی پروش اسب است و از سن نوجوانی بسیار به این شخصیت کارتونی علاقه داشت و بیش از 15 سال را صرف جمع آوری 10،000 آیتم با موضوع این عروسک کرد که ارزش آنها بیش از 50،000 پوند برآورد می شود.

همه اتاق های آپارتمان او پوشیده از انواع اکسسوری های کیتی از جمله جواهرات، مبلمان، لباس، پرده و 4000 نوع اسباب بازی نرم است.

“قلمرو پادشاهی عروسک کیتی” در زندگی او باعث شده که وی نتواند مرد مورد علاقه اش را بیابد. او می گوید:”در گذشته مردانی وارد زندگی من شدند و سعی کردند که من از این علاقه ام دست بردارم ولی من از آنها جدا نشدم، چرا که این بخشی از وجود من است و آن را برای هیچ کس تغییر نمی دهم.”

ناتاشا ادامه داد:”یکی از نامزدهایم سعی کرد به من بگوید که لباس های کیتی را نپوشم و باید لباسی بزرگسالانه بپوشم تا انقدر بچه گانه به نظر نرسم و یا دیگری از من خواست کلکسیون کیتی را بفروشم و من مجبور شدم به آنها بگویم که اگر مردی من را با قلمرو کیتی قبول ندارد ، من هم علاقه ای به او ندارم.”

 علاقه ناتاشا از وقتی شروع شد که در سال 2000 یکی از دوستان ژاپنی مدرسه اش یک دفتر با عکس کیتی به او هدیه داد. پس از آن او شروع به خرید اقلام بزرگتری با زمینه این عروسک کرد و در سال 2004 و در سن 19 سالگی به یک آپارتمان یک خوابه نقل مکان کرده و آن جا را پر از اقلام متعدد از این عروسک کرد.