به گزارش پایگاه خبری نشان :

سید جلال ملکی با اعلام خبر نشت بنزین در یک جایگاه سوخت واقع در بزرگراه شهید همت، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 9:37 صبح امروز (19 تیر) حادثه نشت بنزین در جایگاه سوخت واقع، در بزرگراه شهید همت به سمت غرب، بعد از شهران، لاین کندرو به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه امکانات کامل از جمله خودروی حامل کف مخصوص و فوماتیک به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران افزود: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه تانکر حامل بنزین برای تخلیه بنزین وارد جایگاه سوخت شده و در حال تخلیه بنزین بود که به دلیل نقص در قسمت اتصالات، به یک باره، شیلنگ سوخت‌رسان جدا و حدود 200 لیتر بنزین در سطح جایگاه جاری شده بود.

وی ادامه داد: به دلیل شیب موجود، بنزین به سمت جوی کناری و سطح بزرگراه نیز رفته بود. ملکی تصریح کرد: آتش‌نشانان با حضور به موقع در محل ضمن ایمن‌سازی، با مقداری زیادی محلول آب و کف، ایمن‌سازی لازم را انجام دادند که خوشبختانه از انفجار و آتش‌سوزی جلوگیری به عمل آمد.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران عنوان کرد: سطح جایگاه، جوی کناری و لاین کندرو نیز آغشته به آب و کف شد تا از وقوع هرگونه حادثه احتمالی جلوگیری شود.

dpDrbOge8EcA

FUYgRlnWt7uQ

 

u9xxPvhY7y20