به گزارش پایگاه خبری نشان :

جنازه ناشناس مرد تهرانی پیدا شد. جنازه ناشناس در انتهای اتوبان خرازی در غرب تهران کشف شد. جنازه ناشناس هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود که مرد با دیدن جنازه ناشناس پلیس را با خبر کردند. تحقیقات برای شناسایی جنازه ناشناس در پلیس آگاهی تهران آغاز شده است.

ساعت 8 شامگاه پنج شنبه 17 تیرماه امسال ماموران پلیس تهران در جریان پیدا شدن جسد یک مرد که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود قرار گرفتند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس ویژه قتل برای تحقیق وارد عمل شدند و در گام نخست مشخص شد مرد جوان با ضربات چاقو زیاد به ناحیه گردن به قتل رسیده است و بررسی ها نشان از آن داشت که مرد جوان در محل دیگری به قتل رسیده و انتهای اتوبان خرازی که محلی برای کوهنوردی و تفریح است رها شده است.

پیدا شدن جنازه ناشناس در اتوبان خرازی

ماموران در تحقیقات میدانی از اهالی منطقه اطلاع پیدا کردند که صبح زود خودروی پژو 405 با سرعت از این محل دور شده است و احتمال می رود خودروی پژو 405 جسد را به این محل منتقل و پس از رها کردن جسد مرد جوان پا به فرار گذاشته است.

تیم جنایی پلیس آگاهی تهران در بررسی جسد هیچ مدرکی همراه مقتول به دست نیاوردند و جسد مرد ناشناس به دستور بازپرس جنایی برای بررسی های بیشتر و شناسایی شدن وی به پزشکی قانونی منتقل شد.

بنا بر این گزارش، بازپرس ویژه قتل در این مرحله دستور داد ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران دوربین های مداربسته را مورد بررسی قرار دهند و تحقیقات برای شناسایی عامل جنایت و شناسایی راننده پژو کلید زده شود تا راز این جنایت خونین فاش شود.