به گزارش پایگاه خبری نشان :

رکنا/یک آرایشگر در توئیتر موجب حیرت کاربران شد. درواقع آرایشگر خشمگین را در این فیلم مشاهده کنید. اما دلیل عصبانیت این آرایشگر چه بود؟ ظاهرا مشتری با حرکات زیاد خود مانع انجام کار این آرایشگر می‌شد. همین موضوع باعث شد تا آرایشگر صبرش تمام شود و اقدام عجیبی انجام دهد.

روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود؛ از ویدئو‌های سرگرمی و ورزشی گرفته تا ویدئو‌های آموزشی و حوادث. اما برخی از این ویدئو‌ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند، مانند ویدئویی که واکنش عجیب یک آرایشگر در یک آرایشگاه را به تصویر می‌کشد.

آرایشگر مشتری را به آب بست

این آرایشگر که به خاطر حرکت کردن دائم مشتری روی صندلی و صحبت وی با مشتری دیگر عصبانی شده بود آب را روی تمام صورت وی اسپری کرد. ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده چگونگی وقوع این حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو در حالی که آرایشگر مشغول شستشوی سر مشتری است دیده می‌شود. در این ویدئو مشاهده می‌شود این مشتری دائما سر خود را حرکت داده و با مشتری دیگر که در کنار او روی صندلی نشسته شروع به صحبت می‌کند. در این ویدئو آرایشگر با گرفتن سر مشتری و قراردادن در جای ویژه از او می‌خواهد تا سرش را تکان ندهد. اما مشتری بدون توجه به خواسته آرایشگر به تکان دادن سر خود و صحبت ادامه می‌دهد.

واکنش کاربران به اقدام آرایشگر خشمگین

در انتهای ویدئو آرایشگر که کاسه صبرش لبریز شده ناگهان شیلنگ آب را روی صورت مشتری اسپری می‌کند. مشتری که از این اقدام آرایشگر حیرت زده شده، سعی می‌کند تا صورت خیس خود را پاک کند. انتشار این ویدئو در توئیتر با واکنش کاربران همراه بود. در حالی که برخی کاربران اقدام آرایشگر را غیرحرفه‌ای و زننده دانستند، برخی نیز آن را یک ویدئوی جالب تلقی کردند.

حجم ویدیو: 2.98M | مدت زمان ویدیو: 00:00:38