به گزارش پایگاه خبری نشان :

فاطمه عسکری سال‌های سال به دلایلی شاکی چهره معروف سینما و تلویزیون و البته وکیل دادگستری، یعنی حسام نواب صفوی بود. این بانوی  متولد ۱۳۶۳ برای اولین بار به دلیل شکایتش از بهنام نواب صفوی توسط  شاهین صمدپور(فعال رسانه‌ای) مطرح شد و نامش بر سر زبانها افتاد. 

حالا بار دیگر شاهین صمدپوربا انتشار پستی درباره او در  در اینستاگرام خود خبر درگذشت خانم عسگری را در سن ۳۷ سالگی اعلام کرد و از دنبال کنندگانش به خاطر پیشنهاد کمک مالی برای درمان این بانوی مبتلا به سرطان تشکر کرد.

1qwZdZrU7VDt

دلیل شکابت فاطمه عسکری از حسام نواب صفوی چه بود

فاطمه عسکری عاشق بازیگری بود و سر همین کلاس های بازیگری با بازیگر معروف زمانی که تنها ۲۳ ساله بود آشنا شد و همین آشنایی بود که زندگی‌اش را زیرو رو کرد. او در زمان حیاتش مدعی سواستفاده نواب‌صفوی از او شده بود. 

مصطفی عسگری، برادر این زن ادعا می کرد در ایزدشهر ویلایی داشتند که به نام خواهرش بود و حسام نواب صفوی با فریب فاطمه عسگری این ملک را به نام خود کرد و علاوه بر آن، یک پیانوی یاماها، چندین گوشی موبایل و مبالغ هنگفتی هم از او گرفت.

برادر فاطمه عسگری می گفت نواب صفوی خواهرش را هیچ وقت به پارک و میهمانی نمی‌‌برد و آن‌ها همیشه به خانه‌  خانواده ی عسگری می‌ رفتند که مادرشان هم در جریان بود.

اردیبهشت سال جاری بود که خبر معلق شدن پروانه وکالت حسام نواب صفوی ، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ، به دلیل داشتن شاکی خصوصی منتشر شد.

واکنش بهنام نواب صفوی به شکایت فاطمه عسکری

در آن زمان حسام نواب صفوی در اینستاگرام خود در واکنش به این خبر واکنش نوشت:

متأسفانه در شرایطى که بنده در بستر بیمارى هستم شایعات و اکاذیبى پخش شده است. سال‌هاست در مورد آن سکوت کردم تا خانواده‌اى را که سوداى شهرت و منفعت‌طلبى دارند به خواسته‌شان نرسانم.

اما سکوت در این شرایط خیانت است. به عنوان نمونه پنج مورد از اتهامات واهى که توسط این اشخاص به بنده نسبت داده شده را منتشر می‌کنم. این تنها بخش کوچکى از ۱۱ سال آزار من در قالب شکایت است؛ که مهم‌ترین آن‌ها ادعاى کلاهبردارى بوده و این افراد که در محاکم نتوانستند ادعاهاى واهى خود را که صرفا جهت آزار بنده و اخاذى مطرح می‌کردند ثابت کنند. چنان که تأیید فرد مذکور در اینکه حتى با بنده به یک رستوران و پارک هم نرفته را در پست می‌توانید ببینید.

امروز در فضاى مجازى با حمایت شخصى موج‌سوار و دروغگو که پشیزى براى آبروى بنده ارزش قائل نشده و حتى حاضر به شنیدن حرف‌ها و دیدن آرا نبوده. آبروى بنده را نشانه گرفته‌اند تا با تحت فشار قراردادن من به خواسته‌شان تن در دهم.

بدین وسیله بنده صراحتا از بزه‌هاى انتسابى اعلام برائت می‌کنم. در فرصتى که حال مساعدترى داشته باشم مفصلا با شما مردم صحبت خواهم کرد. اما اجازه ندهید با کلاهبردار نشان‌دادن بنده شما را فریب دهند یا از این طریق از شما پولى دریافت کنند.

پست اینستاگرامی برادر فاطمه عسکری پس از درگدشت خواهرش

فاطمه ۶ سال درگیر بیمای تومور مغزی بود و دیگر حتی توان تکلم هم نداشت. کل بدنش از کار افتاده بود و حالش وخیم بود که در نهایت ۲۳ تیر ۱۴۰۰ درگذشت.

مصطفی عسکری برادر فاطمه درباره فوت خواهرش در صفحه اینساگرامش نوشت: خواهر گلم، راحت و آسوده بخواب عزیزم

دیگه نه بدی میبینی نه نامردی 

تو تا همیشه تو قلب من هستی عزیییزم

مطمئن باش کارهاتو قوی تر از قبل ادامه میدم و خبر خوب برات میارم

من میدونم منتظر چه خبری هستی و همیشه ازم میخواستی مطمئن باش مطمئن باش خبر خوبشو برات میارم عشقم