به گزارش پایگاه خبری نشان :

دربی پایتخت تمام شده اما حاشیه هایش تمامی ندارد. چند خبر مهم در این مورد را در ادامه می خوانید :

خبر بد برای هواداران استقلال

مهاجم سابق استقلال در لیست فروش تیم بلژیکی قرار دارد.

 سایت «نیوز بلاد» بلژیک خبر داد باشگاه بروژ در خط حمله اش مهاجمان زیادی دارد و قصد دارد کاوه رضایی مهاجم ایرانی اش را به صورت دائمی بفروشد.

رضایی در دو فصل گذشته به صورت قرضی برای شارلوا بازی کرد ولی همچنان مسئولان بروژ قصدی برای برگرداندن این بازیکن ندارند و می‌خواهند او را بفروشند.

کنایه سنگین ستاره استقلال به پرسپولیسی ها بعد از دربی 

در حالی که استقلال دیشب با پیروزی در ضربات پنالتی و عبور از پرسپولیس به نیمه نهایی جام حذفی رسید، ارسلان مطهری پس از آن با انتشار پستی کنایه آمیز به سرخ ها کنایه سنگینی زد و نوشت : “ما مثل بعضی ها سجده بقا بجا نیاوردیم”.

مهاجم استقلال در پست اینستاگرامی به پرسپولیسی‌ها طعنه زد.

ارسلان مطهری یکی از چهره های خاص دربی ۹۶ پایتخت بود. او که در ضربات پنالتی نیز یکی از گل های استقلال را به ثمر رساند، بعد از گل شادی خاص خود را اجرا کرد. مطهری همچنین بعد از بازی گیتار الکترونیک خودش را به داخل زمین آزادی برد و در شادی تیمی با گیتار شرکت کرد تا صحنه های جالبی در ورزشگاه رقم بخورد.

مطهری که از برد مقابل پرسپولیس خوشحال بود، در گذشته نیز با پست های اینستاگرامی خود کری های جالبی را برای سرخ‌ها خوانده بود و حالا با پست اینستاگرامی دیگری این کار را انجام داده است.

مهاجم استقلال امروز با انتشار عکسی از شادی دسته جمعی استقلالی ها بعد از دربی در صفحه شخصی اش نوشت:

…و بازهم بنویسید؛ ما در میان تمام نامهربانی‌ها و بی‌عدالتی‌ها برای قهرمانی جنگیدیم و برای بقا سجده شکر به جای نیاوردیم.

این طعنه مطهری به پرسپولیسی‌ها که مشکلات استقلال را روایت می‌کند، می‌تواند پاسخ برخی بازیکنان این تیم را در پی داشته باشد.

اعتراف عجیب داور دربی

داور‌ دربی ۹۶ به یک اشتباه خود اعتراف کرد.علیرضا فغانی درباره صحنه ای که پرسپولیسی ها معتقدند ارسلان مطهری در دربی ۹۶ باید اخراج می شد، گفت: در صحنه ای که پرسپولیسی‌ها معتقدند باید ارسلان مطهری اخراج می‌شد، من اشتباه کردم اما کارت قرمز درست نیست و باید یک اخطار به ارسلان مطهری نشان می‌دادم.

او ادامه داد: محل برخورد و شدت آن طوری نبود که بخواهم بازیکن را  اخراج کنم اما باید یک اخطار نشان می‌دادم.