به گزارش پایگاه خبری نشان :

کوسه ها یکی حیوانات غول پیکر و بزرگی هستند که در طی تحقیقاتو بررسی های انجام شده، حدودا بیش از 380 گونه کوسه در اقیانوس ها وجود دارند که می توان خطرناک ترین گونه آنرا متعلق به کوسه سفید های غولپیکر با فک بزرگ دانست که قطعا با مشاهده تصاویر مربوطه به این گونه نیز، ترس و وحشت وجودمان را فرا خواهد گرفت.

با این وجود روز گذشته ویدیویی از یک زن جوان زمانیکه در حال حرکت در یک مجتمع خرید واقع در شرق چین بود، بارها و بارها در رسانه ها و صفحات مجازی منتشر شد و با واکنش های متعددی روبرو گشت.

روز گذشته زن جوان و ناشناسی، زمانیکه در حال عبور از روی یک پل آکواریومی شیشه ای واقع در مجتمع خرید "Wuyue Plaza" در شهر جیاشینگ واقع در شرق چین بود، ناگهان به داخل آکواریم کوسه لیمویی افتاد!

از قرار معلوم گویی مسئولین این مجتمع خرید در حال غذا دادن به بچه کوسه های لیمویی بودند و به همین دلیل درب اکواریوم را باز نگه داشته بودند که متاسفانه زن جوان چینی بی دقت، به سرعت از روی این قسمت شتابان حرکت می کند و ناگهان به داخل آکواریوم بچه کوسه های لیمویی می افتد.

همان گونه که مشاهده می کنید، پس از افتادن زن جوان به داخل آکواریوم، تعداد زیادی از کارکنان مجتمع و مردم برای امداد رسانی به وی حاضر می شوند و خوشبختانه آنها در طی اقدامی شگفت انگیز توانستند زن جوان را به صورت معجزه آمیزی و بدون هر گونه خراشی نجات دهند.

لازم به ذکر است که ویدیو ذیل توسط دوربین های مداربسته واقع در مجتمع خرید ضبط شده اند.