به گزارش پایگاه خبری نشان :

رکنا/سارق طلای زن تهرانی مرد گلفروش بود در این سرقت گوش زن تهرانی پاره شد.

چند روز قبل نخستین شاکی که زنی میانسال بود، به اداره پلیس رفت تا از مرد گلفروش شکایت کند. وی درحالی‌که از ناحیه گوش به‌شدت آسیب‌ دیده بود، به مأموران گفت که این بلا را متهم بر سر او آورده است.

 زن میانسال در ادامه گفت: در خانه‌ام نشسته بودم که زنگ آیفون به صدا در‌آمد. گوشی آن را برداشتم و صدای مردی را از پشت آیفون شنیدم که می‌گفت گل و گیاه آپارتمانی با قیمت بسیار مناسب و پایین دارد.

وقتی دیدم قیمت‌هایش خیلی کم است وسوسه شدم تا گلدان‌ها را بخرم. به همین دلیل به مقابل در رفتم. مرد گلفروش سوار بر موتورش بود که پیاده شد و به سمت من آمد. پشت موتورش گلدان‌ها را چیده بود.

سرگرم صحبت درمورد قیمت گل‌ها شدیم که ناگهان در یک چشم برهم‌زدن گردنبند را از گردن و گوشواره‌هایم را از گوشم قاپید؛ سوار بر موتورش شد و فرار کرد. من شوکه شده بودم به‌طوری‌که متوجه نشدم گوش‌هایم دچار خونریزی شده است. پس از این اتفاق در بیمارستان بستری شدم چون به‌شدت از ناحیه گوش آسیب دیده بودم.

سرقت‌های سریالی مرد گلفروش

درحالی‌که مأموران پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران با دستور قاضی افراسیاب رفیع‌زاده، بازپرس شعبه هفتم دادسرای وی‍ژه سرقت مأمور رسیدگی به این پرونده شده بودند تا سارق را به دام اندازند، چند شکایت مشابه دیگر پیش روی تیم تحقیق قرار گرفت که نشان می‌داد سارق بی‌رحم به‌صورت سریالی و به بهانه فروش گل دست به سرقت طلا و جواهرات زنان می‌زند. هم‌اکنون حدود 5زن از مرد گلفروش شکایت کردند و تمامی آنها از ناحیه گردن و گوش آسیب دیده‌اند. در این شرایط جست‌و‌جو برای شناسایی مخفیگاه متهم و بازداشت وی آغاز شده است.