به گزارش پایگاه خبری نشان :

قتل گنده لات تهران در شرق پایتخت صورت گرفت و تیمی از ماموران پلیس تهران برای بررسی علت قتل گنده لات جوان وارد عمل شدند. ماموران پی بردند که قتل گنده لات تهران در یک درگیری خیابانی رقم خورده است. قتل گنده لات شرق تهران در بامداد دوشنبه رقم خورد و صبح همان روز عامل قتل گنده لات تهران دستگیر شد

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت 30 دقیقه بامداد دوشنبه 28 تیرماه امسال ماموران کلانتری 128 تهران نو از مسئولان بیمارستان بوعلی با خبر شدند که جوان 35 ساله ای به  نام محسن بخاطر شدت ضربات چاقو روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفته است.

قتل گنده لات شرق تهران

ماموران با حضور در بیمارستان متوجه شدند که محسن یکی از اراذل و اوباش سطح یک شرق تهران است که در جریان یک درگیری خیابان هدف ضربات مرگبار چاقو قرار گرفته است.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس واحدی از شعبه 11  دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند.

کارآگاهان در تجسس های پلیسی پی بردند که محسن یکی از شرورهای پایتخت که تحت تعقیب پلیس تهران بوده ساعت 10:30 شب با چند جوان که از قبل قرار دعوا گذاشته بود درگیر شده و که در این درگیری محسن هدف ضربات چاقو قرار می گیرد و پس از انتقال به بیمارستان بخاطر شدت خونریزی و ضرباتی که به گردن، پا و دستانش وارد شده به کام مرگ فرو می رود.

فیلم صحنه قتل گنده لات تهران

کارآگاهان در ادامه تحقیقات پی بردند که محسن از چندی قبل با قاتل اختلاف پیدا کرده و در فضای مجازی برای هم کری خوانی می کردند تا اینکه محسن با عامل جنایت قرار دعوا می گذارد.

در بررسی فیلم دوربین مداربسته مشخص می شود که محسن از یک موتور در جلوی مغازه سیگار و تنباکو فروشی در خیابان صفا پیاده می شود و در حالیکه قمه به دست داشته به سمت مغازه می رود که در این صحنه عامل جنایت که با چاقویی که در دست داشت قبل از اینکه محسن بخواهد ضربه ای بزند به سمت او حمله کرده و پس از هل دادن محسن او را هدف ضربات چاقو قرار می دهد.

در فیلم چند جوان دیگر با قمه حضور دارند که به حمایت عامل جنایت در صحنه حاضر شده بودند که محسن پس از اینکه روی زمین می افتد باز سعی داشته با آنها درگیر شود که عامل جنایت و چند جوان دیگر سوار بر موتور پا به فرار می گذارند و محسن نیز برای درمان به بیمارستان منتقل می شود که روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو می رود.

بازداشت عامل قتل گنده لات تهران

کارآگاهان در ادامه با بررسی دوربین های مداربسته و تحقیقات میدانی موفق به شناسایی عامل جنایت شده و عامل جنایت صبح روز دوشنبه 28 تیرماه دستگیر شد.

پسر جوان در همان تحقیقات پلیسی به قتل اعتراف کرد و گفت که من قصد کشتن نداشتم و چون از قبل با محسن اختلاف داشتیم با هم قرار دعوا گذاشتیم و وقتی دیدم او با قمه به محل دعوا آمده به سمت او حمله کرده و با هم درگیر شدیم اما من قصد قتل نداشتم و پشیمانم.

بنا بر این گزارش، متهم به دستور بازپرس واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

حجم ویدیو: 8.51M | مدت زمان ویدیو: 00:01:09