به گزارش پایگاه خبری نشان :

 رشد یک تا میلیون در بازار ایران خودرویی ها موجب شد تا «206 تیپ 2»، 221 میلیون تومانی شود و قیمت « پژو 206 صندوقدار » نیز با رشد دو میلیونی قیمت در بازار به 242 میلیون تومان برسد و سایر محصولات ایران خودرویی در بازار بدون تغییر قیمت عرضه شوند.

رشد قیمت ایران خودرویی ها دربازار در حالی صورت گرفت که امروز دلار روند نزولی در بازار به خود گرفته بود. روند رو به رشد در بازار ایران خودرویی ها در حالی شکل گرفت که با توجه به تعطیلی مراکز شماره گذاری شاهد خرید و فروش رسمی خودرو در بازار نیستیم و در حال حاضر مبادلات به صورت وکالتی صورت می گیرد.

از سوی دیگر فعالان بازار خودرو پیش بینی می کنند که با توجه به تعطیلی بازار طی روزهای آتی شاهد افت قیمت در بازار خودرو باشیم.

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، «سمندLX» ، «سمند LX با موتور EF7» و «سمند سورن» اشاره کرد.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان محصولات ایران‌خودرو  امروز  «پژو 206 تیپ 2» با رشد یک میلیونی 221 میلیون تومان ارزش گذاری شد. از سوی دیگر «206 صندوقدار» نیز امروز رشد دو میلیونی را تجربه کرد و در بازار 252 میلیون تومان  قیمت خورد.

«پژو 206 تیپ 5» نیز بدون تغییر قیمت در بازار 270 میلیون تومان عرضه شد.

براساس ارزیابی بازار خودرو قیمت «سمند LX با موتور EF7 »  هم امروز بدون تغییر در بازار به 240 میلیون تومان رسید.  از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که  «سمند سورن»  بدون تغییر با قیمت روز گذشته 246 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد و «سمندLX  » هم در بازار بدون تغییر و قیمت 210 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

VZoY8zgqPEJA