به گزارش پایگاه خبری نشان :

علی انصاریان متولد ۱۴ تیر ۵۶ اهل تهران بازیکن فوتبال، بازیگر ایرانی استعلی انصاریان پس از خداحافظی از فوتبال، خواننده شد و حالا وارد حرفه بازیگری شدهعلی انصاریان مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده و با مادرش زندگی می کندعلی انصاریان در برنامه زابیواکا با شوخی با خواننده لس آنجلسی  حاشیه ساز شدعلی انصاریان با پخش شدن شایعه‌ای با موضوع قتلش در شبکه‌های پیام رسان در اوایل بازیگری بسیار پرحاشیه شد این تصویر مربوط به آخرین صحنه فیلم کلاف بود:

علی انصاریان

خوانندگی علی انصاریان

وی در خرداد ۱۳۹۰ آهنگی به نام «شدید» را به بازار موسیقی عرضه کرد که بعد از آن خوانندگی را ادامه نداد.

علی انصاریان

مجموعه تلویزیونی علی انصاریان

    داغون‌ترین (یک قسمت)

    زیر آسمان شهر (دو قسمت)

    چارخونه (یک قسمت)

    خانه اجاره‌ای (یک قسمت)

    غنچه‌های سحر

    نقطه چین (دو قسمت)

    محکومین (۱۳۹۶)

    سریال کیمیا (۱۳۹۴)

علی انصاریان

شبکه خانگی علی انصاریان

    شام ایرانی(احتمالأ زمستان ۱۳۹۸)

    آسپرین (مجموعه نمایش خانگی) ۱۳۹۵ – ۱۳۹۴

    هدیه (۱۳۹۳)

علی انصاریان

مجری‌گری علی انصاریان

    زابیواکا (۱۳۹۷) تلویزیون اینترنتی آیو

    ورزشگاه (۱۳۹۷) شبکه پنج

    مسابقه منچ (۱۳۹۸) شبکه پنج

شکایت مادر علی انصاریان از پزشک معالجش

ایلنا، علی انصاریان، فوتبالیست، مجری و بازیگر فقید که روز ۱۵ بهمن ماه و پس از چند روز مبارزه با ویروس کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد، در مدت کوتاهی پس از درگذشت مرحوم میناوند بار دیگر جامعه ایران را داغدار کرد.

مدتی پس از فوت مرحوم انصاریان بود که ماجرای قصور پزشکی در روند معالجه او مطرح شد و اینطور عنوان شد که دکتر هاشمیان، پزشک معالج وی در تعیین زمان جداسازی دستگاه ونتیلاتور دچار اشتباه شده است.

این ماجرا ابتدا توسط داماد خانواده انصاریان مطرح شد و سپس محمدحسین میثاقی در برنامه فوتبال برتر به آن پرداخت که با واکنش تند دکتر هاشمیان هم همراه بود.

حالا با گذشت بیش از پنج ماه از درگذشت مرحوم انصاریان، مادر آن مرحوم پیگیر پرونده درگذشت فرزندش شده و از پزشک معالج وی و بیمارستان فرهیختگان شکایت کرده است تا این موضوع مورد بررسی و تفحص جدی قرار بگیرد.

شکایت خانواده انصاریان علیه پزشک معالج و بیمارستان محل درمان او در دادسرا به ثبت رسیده و قرار است موضوع مطرح شده به صورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد و پرونده پزشکی آن مرحوم به دقت بازبینی و روند درمانی وی از زمان بستری تا روز فوت واکاوی شود تا مشخص شود ماجرای قصور پزشکی در این خصوص صحت دارد یا نه