به گزارش پایگاه خبری نشان :

قتل مرد 44 ساله در پارک سمیه صورت گرفت. در این قتل پسر جوان دست به چاقو شد و با ضربه چاقو به سینه دست به قتل زد.عامل قتل پس از دستگیری ادعا کرد بخاطر چشم در چشم شدن با مقتول درگیر شده و قصد قتل نداشته است.

عصر چهارشنبه 30 تیرماه سال جاری ماموران کلانتری 126 تهرانپارس در جریان درگیری خونین چند مرد در پارک سمیه قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

ماموران با حضور در محل اطلاع پیدا کردند که چند جوان بخاطر نگاه چشم در چشم با هم درگیر شدند که در این درگیری خونین پسر جوانی با چاقو به سینه مرد 44 ساله ای زده و پا به فرار گذاشته است.

مرد زخمی برای درمان به بیمارستان الغدیر منتقل شد اما شامگاه چهارشنبه مرد 44 ساله روی تخت بیمارستان به خاطر خونریزی و ضربه چاقو به سینه به کام مرگ فرو رفت.

قتل مرد تهرانی در پارک سمیه

همین کافی تا تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران با دستور بازپرس ویژه قتل برای تحقیق وارد عمل شوند.

کارآگاهان در تحقیقات میدانی پی بردند چند جوان در پارک سمیه به خاطر چشم در چشم شدند با هم درگیر می شوند که در این درگیری پسر جوانی با مرد 44 ساله درگیر شده و با ضربه چاقو به سینه مرد تهرانی را به کام مرگ می کشاند.

عامل قتل پارک سمیه دستگیر شد

بدین ترتیب کارآگاهان با تحقیقات میدانی موفق به شناسایی عامل جنایت شدند و ساعت 7 صبح امروز پنج شنبه 31 تیرماه عامل جنایت دستگیر شد.

عامل جنایت که پسر 25 ساله ای است پس از دستگیری به قتل اعتراف کرد و گفت: در پارک با مرد 44 ساله چشم در چشم شدم و ابتدا بین دوستان من و دوستان مقتول درگیری لفظی پیدا کرد که در ادامه من و مقتول با هم درگیری لفظی پیدا کردیم که در یک لحظه مقتول شروع به فحاشی کرد و من عصبانی شده و ضربه چاقویی به سینه او زدم.

بنا بر این گزارش، عامل جنایت به دستور بازپرس ویژه قتل در اختیار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.