به گزارش پایگاه خبری نشان :

طلافروشی مرد سمنانی در یک قدمی سرقت بود که سارقان به دام افتادند. طلافروشی مرد سمنانی توسط چند سارق طلا رصد شده بود که دزدان دستگیر شدند . دزدان برای طلافروشی این مرد نقشه عجیبی کشیده بودند . سارقان در حال حفر تونل برای رفتن به طلافروشی بودند که صدای کلنگ آنها را لو داد . سارقان طلافروشی نقشه های  شان برملا شد.

هوشیاری شهروندان و سرعت عمل پلیس ، سارقان ۱۰ میلیارد تومان طلا در ایوانکی گرمسار را ناکام گذ

 فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار گفت :  با تماس یکی از شهروندان درباره صدای مشکوک حفر شبانه زمین که سبب آزار و اذیت شده ، عوامل انتظامی کلانتری ایوانکی به محل اعزام شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ غلامحسین عرب گفت: ماموران در بررسی های اولیه دریافتند صدای کلنگ زنی در حوالی یک باب طلافروشی  به گوش می رسد که با بررسی ظاهری مغازه ، تماس با مالک طلافروشی و بررسی دوربین‌ها ، موضوع سرقت منتفی تلقی شد.

کندن تونل زیرزمینی برای رسیدن به طلا

سرهنگ عرب افزود: با این همه ، ماموران پلیس دست از تلاش بر نداشتند و با بررسی های موشکافانه و تخصصی منازل و مغازه‌های اطراف طلافروشی، فردی را که در یکی از منازل مسکونی همسایه طلافروشی مخفی شده بود  ، دستگیر کردند.

وی گفت: در بررسی ها مشخص شد  سارقان با تخریب دیوار ضلع شرقی طلافروشی به گاو صندوق نصب شده دسترسی پیدا کرده و در حال تخریب گاوصندوق بودند که با حضور ماموران از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار گفت : فرد دستگیر شده یکی از اعضای باند سرقت طلافروشی ایوانکی و از اهالی شهرستان بوکان است و سابقه سرقت از طلافروشی در شهر‌های شمالی کشور را هم دارد.

تحقیقات برای دستگیری دیگر همدستان وی ادامه دارد.