به گزارش پایگاه خبری نشان :

تیرماه امسال همسایگان یک ساختمان در یوسف آباد متوجه پیکر بی هوش پیرزنی شدند که روی زمین افتاده بود به همین خاطر بلافاصله موضوع را به پلیس خبر دادند.

حمله به پیرزن تنهای تهرانی در یوسف آباد

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، بنابر حساسیت موضوع دقایقی بعد مأموران پلیس به محل حادثه رفته و در بررسی ماجرا دریافتند زن سالخورده توسط سارق یا سارقان احتمالی مورد حمله قرار گرفته است.

تیم پلیسی با بررسی لحظه به لحظه و اظهارات شاهدان متوجه شدند سارق جوانی از خانه پیرزن تهرانی دقایقی قبل از رسیدن پلیس فرار کرده است.

شناسایی و دستگیری سارق جوان در یوسف آباد تهران

ماموران پلیس پس از دریافت این اطلاعات مهم با بازبینی دوربین های مداربسته متوجه شدند، سارق جوان طلا ها و پول نقد پیرزن تهرانی را با خشونت سرقت کرده و مخفیگاه متهم را شناسایی کردند.

ماموران پلیس پس از اخذ مجوز قضایی و  استقرار در محل مذکور با تدابیر امنیتی در یک عملیات ضربتی سارق خشن را دستگیر و به مقر پلیس جهت تحقیقات ابتدایی منتقل کردند.

ضرب و شتم پیرزن تهرانی در یوسف آباد

سارق جوان  ابتدا در بازجویی های فنی جرم خود را انکار کرد که پس از مواجه شدن با شاهدان در مقر پلیس صراحتا به ضرب و شتم زن سالخورد بخاطر سرقت طلا و پول نقد با نیت قبلی اعتراف کرد.

شنیده حاکی از آن است، هم اکنون زن سالخورده در بیمارستان سیر مراحل درمان خود را طی می کند و حال عمومی وی مساعد گزارش شده است.

بنا بر گزارش اختصاصی رکنا، متهم پس از اعترافاتش جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.