به گزارش پایگاه خبری نشان :

​خبرورزشی - استقلال به صورت رسمی حضور در بازار نقل و انتقالات را رقم زد. آبی پوشان در گام نخست موفق به جذب امیرحسین حسین زاده بازیکن جوان سایپا شدند و آنها سپس زبیر نیک نفس هافبک دفاعی فولاد را به خدمت گرفتند.

فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان در این زمینه گفت: اجازه بدهید نقل و انتقالات تمام شود، مفصل درمورد بازیکنان، پیشنهادهایی که به آنها دادیم و رقم قراردادهایشان صحبت خواهم کرد. منتهی خیلی از آنها قبول نکردند و در دو سه روز آینده خیلی از بازیکنان جدید به جمع ما ملحق می شوند.

وی درباره مذاکره استقلال با اسامی نظیر اشکان دژاگه، رضا اسدی و ... که در فضای مجازی مطرح شده گفت: من اصلا در مورد لیستی صحبت نمی کنم. با چند بازیکن جدید صحبت کرده‌ایم، توافقات اولیه هم صورت گرفته، ان شالله ظرف دو، سه روز آینده با آنها به تفاهم برسیم.

مجیدی درخصوص اینکه آیا ارسلان مطهری شانس تمدید قرارداد با استقلال دارد یا خیر پاسخ داد: من در مورد بازیکنان، رقمی که به آنها پیشنهاد شده، آپشن هایی که داشته اند، به صورت مفصل با هواداران استقلال صحبت می کنم. اجازه بدهید این چند روز بگذرد، من در مورد اینکه چه اتفاقاتی افتاد و ما در مورد چه مسائلی با بازیکنان صحبت کردیم و چه رقم هایی پیشنهاد دادیم، مفصل صحبت می کنم.

سرمربی استقلال درباره اینکه گفته می شود رقم های عجیب و غریبی در بازار نقل و انتقالات مطرح شده است، پاسخ داد: واقعیتش را بگویم اگر من با چشم خودم نمی دیدم و از طرف باشگاه به من مطرح می شد، باور نمی کردم.

وی درباره لیست خروج استقلال نیز گفت: هنوز تصمیم کلی نگرفته‌ایم. براساس نیازهایی که داریم، پست هایی که می خواهیم با بازیکنان صحبت کردیم و با دو سه نفر از بازیکنان خیلی خوب به توافق رسیده‌ایم و اگر مسئله قراردادی و مبلغ آن تأیید شود، ظرف دو سه روز آینده با آنها قرارداد امضا می کنیم.

مجیدی درخصوص وضعیت نهایی مهدی قایدی نیز پاسخ داد: تا جایی که من می دانم فروش این بازیکن منتفی شده است.

رضا اسدی که مجیدی درباره مذاکره استقلال با این بازیکن پاسخ روشنی نداده است گزینه اصلی گل محمدی برای جانشینی احمد نوراللهی نیز است. حالا باید دید این بازیکن استقلال را انتخاب خواهد کرد یا با پرسپولیس به توافق نهایی می رسد.