به گزارش پایگاه خبری نشان :

مسعود معمایی در مورد جلسه امروز برای انتخاب سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو اظهار داشت: مذاکراتی در همین خصوص با  مهدی رحمتی  داشته و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که رضا مهاجری را به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو برای فصل پیش رو انتخاب کنیم با انتخاب این مربی از این پس برنامه‌های خود در جهت آماده سازی تیم فوتبال این باشگاه آغاز خواهیم کرد. امیدوارم فصل خوبی را همراهی مربی پیش رو داشته باشیم.

چند وقتی بود که تنش بین مدیران باشگاه و مهدی رحمتی بالا گرفته بود. حتی چندی پیش در حالی که مسئولان باشگاه پدیده از سرمربی فصل گذشته این تیم برای شرکت در جلسه هیات مدیره دعوت کردند اما همگی در این نشست حضور پیدا نکردند.

در شرایطی که روز گذشته اش مسئولان باشگاه پدیده برای مذاکره با مهدی رحمتی برای ادامه همکاری با این مربی از وی دعوت کردند تا در نشست هیات مدیره این باشگاه حضور پیدا کند اما با وجود حضور رحمتی در این نشست، اعضا در جلسه شرکت نکردند!

این اتفاق باعث ناراحتی سرمربی فصل گذشته پدیده شد زیرا قرار بود نشست هیات مدیره این باشگاه ساعت 12 برگزار شود اما با گذشت یک ساعت از زمان اعلام جلسه هیچکدام از نفرات هیات مدیره در نشست فوق حضور پیدا نکردند.