به گزارش پایگاه خبری نشان :

این کمی پس از صحبت‌های گلر سابق آبی‌ها در برنامه فوتبال برتر بود که به نوعی با بغض و ناراحتی او به اتمام رسید. مظاهری دیشب در فوتبال برتر همان حرف‌های وکیلش را زد. اینکه استقلالی‌ها او را نمی‌خواستند و باعث شدند که او تصمیم به فسخ قرارداد بگیرد. 

این در حالی بود که رشید در یکی، دو هفته برزخی تصمیم به حضور قطعی در جمع آبی‌ها گرفته بود اما درگیر یک گرفتاری مالی هم بود که نمی‌گذاشت با تمرکز کافی تمرین کند. بنابراین او در این چند روز به دنبال دریافت بخشی از قرارداد سال گذشته برای رفع و رجوع این گرفتاری مالی بود که باشگاه هرگز قدمی به سمت او برنداشت؛پس روز به روز فاصله کوچک انتهای فصل بزرگتر شد و این گلر گچسارانی تصمیم نهایی خود را گرفت: فسخ با استقلال.

این تصمیمی بود که دوستان او را شوکه کرد چرا که مظاهری حضور در استقلال را بزرگترین دستاورد زندگی‌اش می‌دانست. او که سال‌ها در تیم‌‌های مختلف به میدان رفته و از ذوب آهن به تیم ملی و حضور در جام جهانی هم رسیده بود، به قول خودش با استقلال فضای جدیدی را تجربه کرده و برای اولین بار کاملا از فوتبال لذت می‌برد. علاوه بر این قصد او ادامه حضور در تهران بود تا آنجا که حتی می‌خواست منزل جدیدی را در غرب تهران اجاره کند. مظاهری همچنین کسب و کاری به راه انداخت که به نظر بخشی از برنامه او برای حضور در استقلال بود. این همان چیزی بود که محمد حسین میثاقی هم  در گفت و گوی کوتاه دیشب به آن اشاره کرد و به مظاهری گفت: انتظار داشته داستانش با استقلال بیش از این‌ها به طول بینجامد.