به گزارش پایگاه خبری نشان :

منصور حقیقت‌پور از چهره های نزدیک به علی لاریجانی درباره استعفای آملی لاریجانی گفت: انشالله این شخصیت برای جمهوری اسلامی ایران، زنده و پایدار و درخشان خواهند ماند و  انشالله در آینده، نقش های موثرتر و مفیدتری ایفا خواهند کرد. 

او افزود: این استعفاها و آمدن و رفتن‌ها، موضوعی معمول و عادی است. به هر حال فردی، 10،15 سال کار می‌کند و خسته می شود در نتیجه جایش را به فرد دیگری می‌دهد. 
حقیقت پور درباره گمانه‌زنی‌ها مربوط به رفتن آملی لاریجانی از مجمع تشخیص نیز ادامه داد: ما غیب‌گویی بلد نیستیم، امیدواریم علم و آثار بسیار خوب ایشان در اختیار جهان اسلام و ایران قرار بگیرد. به هر حال ایشان، چند سالی را در شورای نگهبان بودند و الان خسته شدند اما همچنان در مجمع حضور دارند. به هر حال ایشان یکی از فقهای اهل تحقیق و مطالعه و نظر در مطالب فقهی هستند و انشالله آثار و برکاتشان برای همه مبارک خواهد بود و همه از آن استفاده می کنند. 
او  در پاسخ به این سوال که آیا استعفای ایشان به دلیل دلخوری بوده است یا خیر؟ عنوان کرد: من فکر نمی کنم به دلیل دلخوری بوده باشد به هر حال این انقلاب فرزند همه است و انسان از فرزندش دلخور نمی‌شود.