به گزارش پایگاه خبری نشان :

رسانه‌های صهیونیستی ضمن انتشار خبرهایی درباره وضعیت هشدار در مرزهای نوار غزه اعلام کردند که سامانه گنبد آهنین از ترس شلیک موشک از نوار  غزه  در واکنش به عملیات ارتش اشغالگر در کرانه باختری، در حالت  آماده باش  و فعال سازی قرار گرفته است.

صهیونیست ها در حالی از آماده سازی سامانه گنبد آهنین خبر داده اند که ناکارآمدی مجموعه دفاعی گنبد آهنین در جریان نبرد شمشیر قدس به اثبات رسید.

وحشت ارتش اسرائیل

نبرد سخت و طاقت‌فرسای گروه‌های مقاومت  فلسطین  با رژیم صهیونیستی تحت عنوان شمشیر قدس سرانجام ساعت ۲ بامداد جمعه ۳۱ اردیبهشت پس از اعلام آتش بس، به پایان رسید. همانطور که پیش بینی می‌شد،  رژیم صهیونیستی  علیرغم رجزخوانی‌های فراوان، تحت فشار حملات موشکی و گسترده گروه‌های مقاومت در نهایت تَن به پذیرش آتش بس داد.

نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی با همراهی تفنگداران جوخه ترور موسوم به یگان یمام بامداد امروز (یکشنبه) به چندین منطقه در کرانه باختری از جمله شهر جنین و برقین یورش برده و با مبارزان مقاومت درگیر شدند که در اثر آن ۴ فلسطینی شهید و ۲ نظامی اسرائیل هم زخمی شدند که حال آنها وخیم گزارش شد.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش کردند، دستکم ۲ نظامی این رژیم در درگیری‌های کرانه باختری و قدس زخمی شده‌اند و وضعیت آنها وخیم است.

ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای اعلام کرد که ترور این ۴ فلسطینی بخشی از عملیات گسترده ارتش علیه فعالان  حماس  در کرانه باختری بوده است.

سخنگوی ارتش صهیونیستی افزود که در پی شهادت این ۴ فلسطینی، احتمال شلیک راکت از نوار غزه به سمت اراضی اشغالی وجود دارد.