به گزارش پایگاه خبری نشان :

محمدرضا گلزار از چهره های پولدار است اما ظاهرا محمدرضا گلزار سختی زیادی کشیده است تا به این حد از شهرت و وضع مالی خوب برسد. محمدرضا گلزار یکی از چهره های مطرح در گروه معروف آریان بوده است. محمدرضا گلزار در رستوران هم کار کرده است.محمدرضا گلزار درحالی که می خواست با یکی از هوادارانش عکس بگیرد به او تذکر داد تا حجابش را رعایت کند

حرکت جنجالی محمدرضا گلزار

دیروز حضور گلزار در خیابان جمهوری با حواشی زیادی همراه بود. او این لحظات را به صورت لایو روی اینستاگرام گذاشت. در حالی که خودش برخورد خوبی داشت نزدیکانش از بادیگاردها خواستند مردم را کنار بزنند.

در این ویدئوی لایو مردم سعی داشتند جلوی ماشین گلزار از او عکس بگیرند و ابراز علاقه کنند که راه او را سد کرده بود و ماشین جلو نمیرفت.برخی مردم هم تلاش داشتند راهش را باز کنند ولی هجوم بسیار شدید بود.

در صحنه جنجالی  و در ویدیویی که از حضور محمدرضا گلزار،‌ بازیگر سینما و تلویزیون،‌ برای مراسم افتتاح یک فروشگاه در تهران منتشر شده،‌ وقتی یکی از دختران هوادارش قصد داشت با او عکس بگیرد،‌ گلزار با کنار کشیدن خود به او تذکر داد «روسری‌ات را درست سرت کن!»

پیشتر گریه کردن چند دختر و پسر هشتادی برای گلزار حاشیه ساخته بود.

محمدرضا گلزار در آمریکا

محمدرضا گلزار این روزها در آمریکاست و در گران ترین بوتیک دنیا حاضر شده است. البتی برخی می گویند برای شرکت در چند کنسرت هم رفته است. او تصاویری از قرارداد تبلیغاتی خود با برند مشهور آمریکایی منتشر کرده است. محمدرضا گلزار خواننده، مجری و هنرپیشه معروف ایرانی است. او از سال ۱۳۷۷ فعالیت هنری خود را آغاز کرد و بازی در فیلم سینمایی آینه بغل، بانویی از ماه و در امتداد شهر را در کارنامه هنری خود دارد. آقای بازیگر دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک سیالات است. در قسمت زیر تصاویری از بازیگرانی که حج رفتند را قرار داده ایم

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار و ورزش کردن

در دو سه سال اخیر محمدرضا گلزار به شدت ورزش می کند و این از ظاهر او هم مشخص است که کاملا ورزشی شده است. برخی از تصاویر و فیلم های ورزش کردن او انتقاد می کنند به همین دلیل او به منتقدان ورزش کردنش اینگونه پاسخ داد :

سنگ ، بسیار است برای پاهایی که به دویدن در مسیرهای سخت ،عادت دارند ،

برای آدم هایی که به اندازه ی کافی قوی اند ؛ چرا که خودشان را باور دارند .

مشکل اینجاست که آنان که ندویدند و نرسیدند و کلافه شده اند از نشستن ؛ برای ایستاده ها سنگ می ریزند !

مشکل اینجاست که آدم های ساکن ، پای آدم های درعبور را می گیرند ، چون چشمان راکدشان به تماشای دویدن عادت ندارد !

مشکل اینجاست که آدم ها به جای سرکوب ضعف هایشان ، تسلیم می شوند ، به آسایشِ تسلیم؛ عادت می کنند و از یک جایی به بعد ،حتی تابِ دیدنِ موفقیت آنان که در سخت ترین شرایط ایستادند و ادامه دادند و تسلیم نشدند را ندارند !

آنان که نشسته اند ، رنجِ عبور را نمی فهمند ،

و نمی دانند کسانی که امروز روی قله ای ایستاده اند ، چند بار در مسیرِ صعود ، زخمی شدند ، چند بار زمین خوردند و چند بار در نهایتِ خستگی ادامه دادند ،