به گزارش پایگاه خبری نشان :

سحر قریشی این بار هم جنجالی شد . سحر قریشی هم دست به تبلیغات زده است . اگر به یاد داشته باشید تبلیغی بهنوش بختیاری قبلا منتشر کرده بود که سوژه رسانه ها شده بود ، حالا نسخه سحر قریشی همان دسته تبلیغات منتشر شده است.معمولا این نوع تبلیغات سحر قریشی مفهومی برای جذب مخاطب بیشتر ساخته می شود ولی عموما توسط کاربران شبکه های اجتماعی سوژه می شوند مثل تبلیغات سحر قریشی !

سحر قریشی در صفحه اینستاگرامش تبلیغی نمی کند و فقط تصاویر و فیلم هایش را منتشر می کند و هدف کسب درآمدی ندارد.

سحر قریشی و حجاب

خانم قریشی در یکی از مصاحبه هایش از اینکه مردم به تیپ و ظاهر و حجاب او گیر می دهند ابراز نگرانی و ناراحتی کردند. سحر قریشی می گوید که برخی از مردم از دین اسلام فقط گیر دادن به حجاب را یاد گرفته اند چرا باقی گناه ها را (مثل دروغ و ...) حساسیت نشان نمی دهید. او خاطره ای از سفرش به مشهد را می گوید که در آن یک زن مشهدی به او می گوید که حجاب به او می آید و کاش همیشه حجاب داشته باشد

سحر قریشی

بیوگرافی سحر قریشی

۱_ در شناسنامه متولد ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران است.

۲_ خیلی ها می گویند در اصل سال ۶۲ به دنیا آمده است.

۳_ یک برادر به نام سپهر دارد.

۴_ نام خانوادگی مادرش افشار است.

۵_ سال ۱۳۸۳ با مهدی اخوان ذاکر ازدواج کرد.

۶_ خودش بارها گفته زمان ازدواج ۲۱ سال داشته!

۷_  سال ۱۳۸۸ با فیلم لج و لجبازی کار تصویر را شروع کرد.

۸_  یکی از بازیگران مشهور سینما دوست همسرش بود و به واسطه او به این پروژه معرفی شد.

۹_ سال ۸۸ سال سرنوشت و تغییر مسیر زندگی سحرقریشی است .

۱۰_ پس از بازی در اولین کار تصویر با پخش سریال دلنوازان از تلویزیون به شهرت عمومی رسید.

۱۱_  در همین سال ۸۸ از همسرش  هم جدا شد.

۱۲_ در اولین مصاحبه رسانه‌ای بارها و بارها اعلام کرد اگر مجبور به انتخاب بین همسرش و بازیگری سینما شود قطعاً زندگی خصوصی را انتخاب و لحظه ای که همسرش راضی نباشد با سینما خداحافظی خواهد کرد اما ....!

۱۳_ در عمل برعکس عمل کرد! اختلافات او با همسرش در روزهایی که فضای مجازی هم وجود نداشت به رسانه ها کشیده شد

ازدواج سحر قریشی

۱۶_ پس از جدایی از مهدی ذاکر یک بار دیگر تا آستانه ازدواج  با مهدی طارمی پیش رفت .

۱۷_ انتشار عکسهای خصوصی او با مهدی طارمی جنجال بزرگی درست کرد.

۱۸_ زمانی که طارمی برای بازی به قطر رفته بود حضور قریشی در این کشور عربی در کنار مهدی سوژه رسانه‌ها بود.

۱۹_ این زوج تصمیم شان را برای ازدواج گرفته بودند.  فقط یک نفر می توانست آن را وتو کند که کرد ، یعنی مادر مهدی طارمی.

۲۰_ اختلاف سنی زیاد طارمی با قریشی مهمترین دلیل مخالفت مادر فوتبالیست با عروس بازیگرش بود

۲۱_ مهمترین حاشیه عمر قریشی مصاحبه او با رضا رشیدپور در فضای مجازی بود .

۲۲_ سحر قریشی در برنامه رشیدپور کارگردان بنام سینما تارانتینو ، آل پاچینو بازیگر مشهور و حتی دکتر علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما را هم نشناخت !

۲۳_ در اعتراض رشیدپور و همه بینندگان که از سطح آگاهی اندک او تعجب کرده بودند استدلال کرد :« من نماینده نسلی هستم که زندگی را هپی می‌گیرند. اهل یادگیری نیستم و دانستن به دردم نمی خورد!»

۲۴_ سالهاست که در صدا و سیما ممنوع الکار - ممنوع التصویر و ممنوع الورود است .

سحر قریشی بازیگر سینما

۲۵_ حتی چهره با نفوذی چون مسعود ده نمکی که رضایت سحر را - به شرط رفع محرومیتش - برای بازی در سریالش گرفته بود هم نتوانست مشکل او را در تلویزیون حل کند.

۲۶_  لو رفتن عکس های خصوصی و خارج از عرف سحر قریشی در فضای مجازی یکی دیگر از حاشیه های عجیب اوست .

۲۷_ یک بار صفحه اینستاگرام سحر زمانی که ۴٫۴  میلیون نفر فالوور داشت هک شد و چند ساعتی عکس پادشاه عربستان سعودی در صفحه او خودنمایی میکرد !

۲۸_ دعوا با لیلا اوتادی بر سر حاشیه های زندگی خصوصی و رفت و آمدهای غیر سینمایی آنها برگی دیگر از دفتر پر رنگ حاشیه‌های قریشی است.

۲۹_ ماجرای رفتگر یکی از آخرین حاشیه های اوست. سحر قریشی در فیلمی به دوستانش با طعنه به رفتگر می گوید: «لباسم را با اوست کرده ام» و وقتی رفتگر اعتراض کرد:« برو خانم سر به سرم نگذار » رو به دوربین گفت :«همین مانده که این به من بگوید برو»

۳۰_ با اعتراض معاون شهرداری و مدیران ارشد فرهنگی نسبت به رفتار سحر قریشی ,در بیانیه ای نوشت و گفت که در قبال کلمه برو حساسیت پیدا کرده!

۳۱_ سحر قریشی از رفتگر عذرخواهی کرد اما گفت که چرا همه از او می‌خواهند از ایران برود ؟و حاضر نیست این کار را بکند

۳۲_ سام درخشانی یکی از هنرمندانی بود که با استفاده از کلمه «هنربند» نسبت به رفتار سحر واکنش و امثال او را دلیل بدبینی مردم نسبت به قشر بازیگر و هنرمند دانسته و گفت :« نصف فحش هایی که ما در فضای مجازی می خوریم به خاطر رفتارهای امثال این خانم است»

 اما بدون تردید مشهور ترین تصویر از سحر قریشی در ذهن نسل ما نه فیلم های ریز و درشت ، که  صحبت او در مورد حضور زنان در ورزشگاه هاست.

سحر قریشی

۳۶_ سحر قریشی هر بار مصاحبه کرده لطمه بزرگی به وجهه خود و سایر هنرمندان زده است .

۳۷_ جمله معروف او که گفت :«من از حضور آقایان در کنار خود منقلب می شوم» تا مدت ها تکیه کلام فضای مجازی و سوژه طنز نویسان بود!

۳۸_ سحر قریشی از جمله خانم هایی است که بیشترین تصویر حضورشان در ورزشگاه های فوتبال خارج از کشور رسانه‌ای شده و مخالف حضور خانم ها در داخل کشور در ورزشگاه هاست!

سحر قریشی بازیگر زنی است که با مصاحبه های جنجالی خود مشهور است و جالب است بدانید که در مصاحبه هایی قبل از این مصاحبه او از حجاب داشتن دفاع کرده بود ! به نظر می رسد خانم قریشی در هر مصاحبه شخصیتی جدید پیدا می کند و حرفه های تازه می زند. سحر قریشی  متولد ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران بازیگر، سینما، تلویزیون، تئاتر و مدل ایرانی است.

منبع: برخط نیوز