به گزارش پایگاه خبری نشان :

علیرضا نیکبخت متولد 8 تیر 1359 در مشهد، فوتبالیست سابق سرخابی های پایتخت بود. علیرضا نیکبخت در یک خانواده پرجمعیت به دنیا آمد، یک برادر و سه خواهر دارد. علیرضا نیکبخت دلبستگی زیادی به دایی اش صمد دارد که از او 5 سال کوچکتر است. علیرضا نیکبخت 2 ازدواج رسمی دارد. علیرضا نیکبخت در زمان بازی در تیم استقلال به یک زن که 12 سال از او بزرگتر بود رابطه گرفت و 12 سال با او بود

علیرضا نیکبخت و خانواده اش

علیرضا نیکبخت واحدی که الان باز سومین زن زندگی اش است ، بارها اعلام کرده که از این زندگی بسیار راضی و شاد است. او البته در مورد آشنایی قبل از دو ازدواج رسمی خود از زنی یاد کرده که 6 سال با او زندگی سفید داشته است. نیکبخت واحدی گفته که در آن زمان خیلی جوان بودم که با این زن که 12 سال از من بزرگتر بودم آشنا شدم و این رابطه تا زمانی که او به ایتالیا مهاجرت کرد ادامه داشت

علیرضا نیکبخت

همسر نیکبخت واحدی او را به حاشیه کشاند؟

علیرضا نیکبخت واحدی با حاشیه سازی خود را بیشتر از پیش مطرح کرده است او با عکس هایی که از همسرش - زن سوم - جنجال های بسیاری در فضای مجازی ایجاد کرده است. او گاهی عکس های بی حجابی نیز از همسرش منتشر می کند.او با مطرح کردن خود در فضای مجازی با حاشیه هایی که مهدی قائدی و همسرش در فضا مجازی می سازند ، رقابت می کند.

ظاهرا بازیکنان تیم استقلال برای بلاگر شدن و حاشیه سازی با هم رقابت دارند.

ازدواج و طلاق همسر اول علیرضا نیکبخت

او یکبار به صورت رسمی ازدواج کرد. آشنایی او با دختری در فیسبوک شکل گرفت اما نهایتا سه سال بیشتر دوام نیاورد می گوید در این رابطه خیلی از نظر مالی ضرر کرد چون همه چیز را به نام همسرش کرده بود

علیرضا نیکبخت

علیرضا نیکبخت واحدی استقلالی ها را شوکه کرد

در حالی که در محافل فوتبالی از مشکلات علیرضا نیکبخت واحدی با باشگاه استقلال در تابستان سال 85 گفته می شد ، نیکبخت خیلی سریع و در 7تیرماه به پرسپولیس پیوست تا هواداران استقلال در شوک این خبر فرو بروند. انتقالی غیر قابل باور از چپ پای محبوب آن روزهای استقلال به تیم رقیب که خیلی ها آن را انتقام پرسپولیسی ها بعد از چند سال بابت جذب هاشمی نسب توسط استقلال می دانستند.

بعد از پیوستن نیکبخت واحدی به پرسپولیس ،استقلالی ها برای انتقام به تکاپو افتادند ویازده روز بعد در روز هجدهم تیر علی انصاریان به استقلال آوردند.اتفاقی غیر قابل باور برای هواداران پرسپولیس ،آنها فکرش هم نمی کردند مرد بخیه و متعصب تیمشان را در استقلال ببینند.

علیرضا نیکبخت واحدی و علی انصاریان در تیم های رقیب

علی انصاریان بعدها درباره تشویق هوادارهای پرسپولیس در روز بازی استقلال و اشکهایش بر روی شانه های منصوریان قبل از آغاز بازی گفت و علی نیکبخت واحدی از سردرگمی اش در زمین تا اواخر نیمه اول پرده برداشت.

علیرضا نیکبخت واحدی

دو فوتبالیستی که پشت پا زدند به دلشان و در لحظه تصمیم گرفتند به تیم رقیب بروند و پیراهن رنگ مخالف را به تن کنند،خیلی خوش شانس هستند که هوادارها آنها را بخشیدند.

نیکبخت واحدی چگونه مشهور شد؟

در دوران کودکی آرزو داشت دکتر شود، از دوره نوجوانی ورزش را با والیبال شناخت و اما از ابتدای جوانی بود که گمشده و آینده اش را در فوتبال حرفه ای پیدا کرد.

به صورت حرفه ای فوتبال را از مسابقات آموزشگاهی دنبال کرد و به سبب درخشش و فیزیک متناسب بدنش به تیم باشگاهی راوند دعوت شد و در اولین بازی مقابل تیم ابومسلم 3 گل برتری تیم را زد و همانجا به تیم ابومسلم دعوت شد.

درخشش در بازی اول ابومسلم در سال 77 باعث دعوتش به تیم ملی جوانان شد سپس تجربه یک ساله و موفقیت هایش موجب شد در سال 1378 به استقلال تهران دعوت شود.

انتقال جنجالی به پرسپولیس

نیکبخت در فصل 85 – 86 بعد از 6 سال حضور در استقلال و عدم تمایل باشگاه برای تمدید قرار داد به تیم پرسپولیس رفت و سه سال برای این تیم بازی کرد

واحدی نیکبخت پس از جدایی از باشگاه پرسپولیس به عضویت تیم های استیل آذین، صبا باطری، پیکان تهران، گهر زاگرس و داماش گیلان درآمده است و در نهایت سال 94 با تیم خونه به خونه از فوتبال حداحافظی کرد.

اهل مطالعه نیست ولی عاشق سینماست. سیستم صوتی، تصویری اش هر کجا که باشد، کامل است و معمولاً هفته ای 2 یا 3 فیلم می بیند. اغلب فیلم های خارجی را دوست دارد.

غذای مورد علاقه او قرمه سبزی است و موز، میوه محبوب اوست روزی 2، 3 فنجان چای می خورد، از قدم زدن خوشش می آید.

علاقه به گل و خوابیدن

گل رز را دوست دارد و عکس های زیادی را جمع آوری کرده است محیط زندگی ساکت و آرام را می پسندد چون تا ساعت 12 ظهر می خوابد و شب ها هم دوست ندارد دور و برش شلوغ و پرسر و صدا باشد.

شهرهای مورد علاقه

علیرضا خارج را فقط برای سفر دوست دارد و از زندگی در غربت بیزار است. شهر محبوب او تهران است و نیویورک و لس آنجلس را فقط برای سفر می پسندد.

عاشق سرعت است و ماشین های سریع مثل BMW، پورشه و آئودی را می پسندد؛ بر عکس از موتور و هواپیما به شدت می ترسد و حتی المقدور از نقل و انتقال با این دو وسیله خودداری می کند.

تجربه بازیگری

علیرضا نیکبخت به عنوان بازیگر مهمان در نقش خود تا به حال در چندین فیلم و سریال بازی کرده است، آخرین فیلم کوتاه او بازی در مدلاسیون سال 96 است.

انتشار فیلم جنجالی

سال ها پیش فیلم مختلطی از برخی بازیکنان مشهور استقلال پخش شد و حاشیه های زیادی ایجاد کرد. البته خود نیکبخت می گوید که مهمانی نبود. نامزدی آقای قاسمی بود که بازیکنانی که زن و بچه داشتند، با خانواده شان آمده بودند.