به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

آنا نعمتی از بازیگران پرکار در دهه 80 است. آنا نعمتی یا همان آناهیتا نعمتی در این سال ها بسیار کم کار شده است. درواقع بیشتر آنا نعمتی به کوهنوردی روی آورده است. عکس های متفاوتی از آنا نعمتی در دل طبیعت منتشر شده است. در این مطلب برخی از عکس های آنا نعمتی را مشاهده خواهید کرد

استایل جذاب آنا نعمتی

آنا نعمتی عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد . همه این خانم بازیگر را جزو زیباترین بازیگران دانستند

آنا نعمتی

آنا نعمتی

بیوگرافی آنا نعمتی

بازیگر 44 ساله سینما است که چند سالی است بسیار کم کار شده اما در دهه هشتاد از بازیگرانی بود که مخاطبان زیادی را پای تلوزیون کشاند. آنا نعمتی با وجود سنی که دارد اما کوه نوردی را به صورت حرفه ای دنبال می کند.

 آنا نعمتی فعالیت زیادی در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام دارد و بیشتر تصاویری که منتشر می کند هم از فتح قله ها است. نعمتی به تازگی عکس هایی از خود بر روی پلی معلق در دماوند به اشتراک گذاشت که پوششی دخترانه و راحت دارد.

کوهنوری آنا نعمتی

آنا نعمتی

آنا نعمتی، بازی در سینما را در سال ۱۳۷۵ آغاز کرد. وی، پس از گذراندن دوره بازیگری، زیر نظر حمید سمندریان، برای اولین بار، در نقش کوتاهی در فیلم «هیوا» (رسول ملاقلی‌پور، ۱۳۷۵) ظاهر شد. اما با بازی در مجموعه تلویزیونی پرطرفدار «مسافر» بود که به شهرت رسید.

آنا نعمتی

وی، تا پیش از پارک‌وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) در سینما با نقش‌های دیگری، مطرح شده بود؛ اما پس از این فیلم، نشان داد که می‌توان برای کار‌های سخت‌تر، روی او حساب کرد.

آنا نعمتی همسر سابق ابوالفضل پورعرب

نعمتی، در فیلم زن دوم (سیروس الوند)، یکی از نقش‌های اصلی را بر عهده داشت و در یک سکانس، جایی که از بهرام (محمدرضا فروتن) خواست که به او فرصت بدهد، به‌یادماندنی شد. او با فیلم یکی می‌خواد باهات حرف بزنه و ایفای نقش یک مادر شکست‌خورده، وارد مرحله جدیدی از بازیگری شد که تحسین منتقدین را برانگیخت و پس از آن، با بازی در تئاتر و همین‌طور، نقش‌آفرینی در فیلم‌های انار‌های نارس، ماحی و عصر یخبندان، سعی کرد تا گزیده‌کار باشد و بیشتر، برای ایفای نقش خوب و متفاوت، صبر کند. او همسر سابق ابوالفضل پورعرب است. آناهیتا نعمتی علاقه زیادی به طبیعت و کوهنوردی دارد.