به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

بهروز وثوقی پیشکسوت ایرانی است که در خارج از کشور زندگی می کند. عکس بهروز وثوقی و گوگوش را در ادامه مشاهده می کنید. بهروز وثوقی  و گوگوش مجور بازگشت به ایران را دارند.بهروز وثوقی عباس سلیمی درباره بازگشت صحبت کرد.  بهروز وثوقی از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان در ده های قبل از انقلاب است.

عباس سلیمی نمین در مورد بازگشت بازیگران و خوانندگان مقیم خارج گفت: علیرغم بحث هایی که مطرح می شود تجربه گذشته نشان می‌دهد که برای بازگشت نویسندگان و بازیگران خارج نشین و فعالیت آنها مانعی ندارد.

بهروز وثوقی و گوگوش

 آقای پزشکپور به ایران آمد؛ شرایط بدی داشت اما وضعیتش متفاوت شد و حتی مواضعی در رابطه با سیاست های نظام گرفت و کسی هم مانع فعالیتش نشد.

 از برخی که می توانند بازگردند به صراحت اسم برده شده است. از بهروز وثوقی بازیگر سینمای قبل از انقلاب نام برده شد که می تواند به کشور بازگردد.

 ابی و گوگوش مشکلی نداشتند که رفتند

 برخی خواننده های کاباره ای با منافقین پیوند خوردند. اینها بیشتر بازی خورده هستند و کسی با اینها کاری ندارد. اینها خودشان طراح ضدیت با ایران نیستند و بازی خوردند. آنها خیلی آگاهی سیاسی ندارند. الان پشیمان هستند و امکان بازگشت‌شان وجود دارد.

منبع: وقت صبح