به گزارش پایگاه خبری نشان :

یکسال پیش گزارشی نوشتیم که در آن دختری زاهدانی 10 ماهی می شد سرنوشتی معمایی داشت و شایعه شده بود جسد سهیلا سرگزی پیدا شده است همان زمان خانواده سهیلا و فرمانده انتظامی زاهدان آن را تکذیب کردند و حالا پس از 22 ماه باز هم خبری از سهیلا نیست و خانواده اش در شوک هستند

جسد سهیلا سرگزی کجاست ؟

سهیلا سرگزی 22 ماه پیش ناپدید شد. سهیلا سرگزی دختر زاهدانی به دانشگاه رفت و بازنگشت. خانواده سهیلا سرگزی چشم انتظار دختر گمشده شان هستند . هیچ رد و نشانی از سهیلا سرگزی تا کنون یافت نشده است و کسی هنوز نمی داند سرنوشت شوم سهیلا سرگزی دختر زاهدانی به کجا ختم می شود

 19 آذرماه سال 98،سهیلا مثل هر روز به قصد رفتن به دانشگاه از خانه شان خارج شد.اما این آخرین باری بود که صدای سهیلا سرگزی در خانه پیچید و قدم های دختر جوان در خانه شان برداشته شد.

بعد از آن روز سهیلا سرگزی دیگر هرگز به خانه شان برنگشت و تحقیقات پلیسی و قضایی برای یافتن ردی از او آغاز شد اما تلاش ماموران برای یافتن ردی از سهیلا بی نتیجه بود تا اینکه مهرماه سال گذشته خبر پیدا شدن جسد دختر جوان در زاهدان باز هم نام او در اخبار فضای مجازی سر زبان ها انداخت.

اخبار فضای مجازی خبر از پیدا شدن جسد سهیلا می داد و حرف و حدیث های زیادی در این مورد وجود داشت.

سال گذشته خبرنگار رکنا در تماس با خانواده سهیلا متوجه ناراحتی آنها از اخبار منتشر شده شد آنها از این شایعه عصبانی بودند و در تکذیب این خبر در گفتگو با رکنا گفتند:« هیچ خبری از سهیلا نداریم و شایعه پیدا شدن جسد او را تکذیب می کنیم.ماجراهایی که در فضای مجازی می نویسند کذب است و ما هنوز دنبال سهیلا می گردیم.عده ای برای سواستفاده اخبار کذب در مورد سهیلا را منتشر کرده اند و پرونده او هنوز در مرحله پیگرد قانونی قرار دارد.اتفاق جدیدی در پرونده نیفتاده است.»

همان زمان سردار قنبری،فرمانده انتظامی زاهدان نیز در گفتگو با رکنا در مورد خبر کشف جسد سهیلا سرگزی ضمن تکذیب این خبر گفت:«در حوزه نیروی انتظامی زاهدان،کشف جسد زن گزارش نشده است.»

22 ماه بی خبری از سهیلا سرگزی

پس از گذشت 22 ماه از روزی که سهیلا ناپدید شده است رکنا با برادر این دختر زاهدانی تماس گرفت و مشخص شد سهیلا هنوز پیدا نشده است و خانواده اش چشم انتظار دخترشان هستند.