به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی است. همسر سابق امین حیایی از او یک پسر به نام دارا دارد. همسر سابق امین حیایی در یک مصاحبه گفت که دوست ندارد به گذشته برگردد. همسر سابق امین حیایی گفت که همه انسان ها اشتباهاتی مرتکب می شوند اما نباید به 20 ، 30 سال قبل بازگردند. در این فیلم صحبت های همسر سابق امین حیایی را مشاهده کنید

امین حیایی

افشاگری طلاق امین حیایی از همسر اولش

برخی رسانه ها ماجرای طلاق گرفتن امین حیایی از همسر اولش مونا بانکی پو را دوباره تیتر کرده اند و به آن پرداخته اند و حتی خود امین حیایی هم مدتی پیش در یک مصاحبه برنامه اینترنتی که با فریدون جیرانی داشت درباره ازدواج در سن کمش صحبت های را ارائه کرد.

شایعات زیادی درباره مونا بانکی پور همسر اول امین حیایی مطرح می شود که بیشتر آنها صحیح نیست، خیلی از این شایعات بی رحمانه مطرح می شود و مربوط به تیپ و استایل مردانه ای است که مونا بانکی پور دارد.

امین حیایی با گرین کارت آمریکا و خسته از ایران

امین حیایی در یک مصاحبه گفته بود که زندگی در ایران سخت است و بر مصاحبه ای دیگر به گرین کارت آمریکا داشتنش اشاره کرده بود حالا با ترکیب این دو جمله می توان گفت ممکن است امین حیایی به زودی به آمریکا مهاجرت کند ! او هیچ واکنشی نسبت به مهاجرت کردن تا به امروز نشان نداده است. امین حیایی بازیگر محبوب و مشهور که مدتی قبل اعلام کرده بود از حمایت روحانی پشیمان نیست و مقصر حسن روحانی نیست از سخت بودن زندگی در ایران گلایه می کند. امین حیایی داور عصر جدید می گوید که زندگی کردن در ایران برایش سخت است چرا که به دلیل شهرت نمی تواند آزادانه هر جایی که می خواهد برود. امین حیایی که این اواخر با داوری در مسابقه عصر جدید شبکه سه سیما او را به یاد داریم دو بار ازدواج رسمی داشته که ازدواج اولش در سن بسیار کم اتفاق افتاده و کلا یک سال طول کشیده و حاصل آن یک فرزند بوده است ! این فرزند حالا دارا حیایی نام دارد که بازیگر است.

منبع : پاتوق آنلاین