به گزارش پایگاه خبری نشان :

نفیسه روشن بازیگر تلویزیون و سینما خبر از ازدواج جدیدش داد ،گویا این اتفاق در سفر اخیر خانم نفیسه روشن به کربلا اتفاق افتادهاست .با توجه به استوری های خانم نفیسه روشن در صفحه اینستاگرامش ، خانم نفیسه روشن یکی ار پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی است که ماجرای طلاق و ازدواج مجددش خیلی خبرساز شده است. نفیسه روشن یکی از بازیگران پرحاشیه سینمای ایران است

نفیسه روشن بازیگر مطرح ایرانی است که یک ماه پیش در صدر اخبار و حواشی بود اما ظاهرا خانم بازیگر چند روزی را به خود استراحت داده و کار عجیبی نکرده است.

استایل نفیسه روشن 

 نفیسه روشن در گذشته تا این حد حاشیه ساز و قرتی نبود اما با شاخ شدن های اینستاگرامی و البته درآمد هایش بسیاری از هنرمندان خانم دست از پا گم کردند و رویی دیگر از خود نشان دادند. نفیسه روشن دقیقا یکی از همین خانم ها بود

نفیسه روشن

نفیسه روشن

نفیسه روشن بازیگر معروف ایرانی

روشن فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد و پس از عشق و عاشقی هایی که راه انداخته بود و از آقا داماد رونمایی نمیکرد حالا به تازگی تصویری همراه با یک پسر جوان منتشر کرده اما در کپشن آن تاکید دارد که بردارش است. به گفته بسیاری از کاربران چهره خانم بازیگر با حجاب قشنگتر بود و حالا با چتری هایی که بیرون ریخته زیبایی ندارد.

نفیسه روشن از خواستگارهای زیادش می گوید که به دلایلی عجیب و شرطهایی که آنها می گذاشتند آنها را رد می کرد.

نفیسه روشن غیر مستقیم به ماجرای فساد در سینما اشاره دارد که آنطور که می گوید خوساتگارهای او شرط کرده اند چون در سینما فساد هست نباید به بازیری ادامه بدهی و من روی غیرتی که به سینما و همکارانم (منظورشان پاک بودن همکارانشان است) دارم جواب رد می دادم.

جالب است که نفیسه روشن خودش در یک مصاحبه قبلا به فساد در سینما اشاره کرده بود ولی حالا می گوید به دلیل ادعای فساد خواستگارهایش را رد کرده است. نفیسه روشن در چند مصاحبه گفته بود که در سینما و تلویزیون فساد وجود دارد و برخی از بازیگران خاص نقش های خاص می گیرند.

او حتی در یک کمپین نامه به رییس صدا و سیما شرکت کرده بود که خانم های متاهل دیگر نقش نمی گیرند ولی همه ی حرف های خودش را تکذیب می کند و می گوید سوء تفاهم شده است !

خیلی از بازیگران می گویند که در سینما و حتی تلویزیون فساد وجود دارد و یک سری نقش ها را به افراد خاص با شرایط خاص می دهند. یکی از بازیگرانی که در لایو خود دست به افشاگری زد و هنوز هم پای حرف هایش ایستاده فلور نظری بود که می گوید در سینما و تلویزیون وقتی یک بازیگر زن ازدواج می کند دیگر به او نقشی پیشنهاد نمی شود ! او ادامه می دهد که همچنین بازیگر زن باید اهل مهمانی رفتن و شرکت در پارتی های شبانه باشد تا نقش بگیرد

بیوگرافی نفیسه روشن

نفیسه روشن متولد 13 اردیبهشت 1361 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد می باشد که به شدت حامی حیوانات بوده و سفیر دوقلوهاست.

در محله باغ صبا تهران به دنیا آمده است ، پدرش مهندس پرواز در نیروی هوایی ارتش و مادرش خانه دار می باشد و تنها برادرش نیز هم اکنون مهندس پرواز است

تحصیلات نفیسه روشن

نفیسه روشن فارغ التحصیل رشته فقه و حقوق اسلامی در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد اسلامی است.

نفیسه روشن در پاسخ به دلیل ادامه ندادن رشته تحصیلی و کار نکردن در آن زمینه می‌گوید: 

از همان کودکی علاقه به عرصه هنر داشتم اما پدرم همیشه می گفت که بهتر است مثل دکتر اصفهانی باشی. او یک دکتر و خواننده خوب است. می توانی یک وکیل خوب باشی و بازیگری را ادامه دهی و در آن هم خوب باشی که اگر در بازیگری به مشکلی برخوردی، یک تحصیلات آکادمیک از یک شغل دیگر را داشته باشی که بتوانی یک کار دیگر را هم انجام دهی.

نفیسه روشن

اما هیچ وقت پیش نیامد که دو شغله بودن را حفظ کنم. حقوق، رشته ای است که برای وکیل شدن یا قاضی بودن باید جذبه ای را داشته باشید. اعتماد به نفس و روحیه محکمی که با چهار قطره اشک و آه و ناله دلت برای آنها نسوزد. خوب قضاوت کنید و حق را به کسی بدهید که واقعا سزاوارش هست. من این روحیه را نداشتم.

در همان دوره کارورزی، دلم به حال مجرمی که گریه می کرد می سوخت! همان موقع به من گفتند که به درد این شغل نمی خورم. هنر لطافتی دارد که با روحیه من سازگار است. من به عشق، دوستی، مهربانی و معرفت اعتقاد دارم و به همین خاطر خودم را در این سو محکمتر کردم.

خیلی وقت ها به طراحی، دکور یا حتی نقاشی فکر کردم اما به بازیگری که مهندس یا دکتر باشد، فکر نکردم. آنها شغل های سختی است که به خوبی می تواند درگیرت کند. اگر بخواهی متخصص خوبی باشی، به نظرم خیلی درگیر می شوید اما اگر صرفا گرفتن یک مدرک شرط باشد، هر مدرکی می تواند گوشه خانه بماند و خاک بخورد.

نفیسه روشن در سال ۱۳۹۱ با یک خلبان به نام بهنام ازدواج کردو تا کنون فرزندی ندارد.

زندگی مشترک نفیسه روشن با یک خلبان

نفیسه روشن: یکی از پررنگ ترین سختی های شفل همسرم نبودنش در لحظه هایی است که من انتظار دارم کنار من باشد. مثلا همین عید امسال نبود. من وقت زیادی را گذاشتم و با وسواس زیاد هفت سین انتخاب کردم و چیدم اما لحظه سال تحویل کنار من نبود. چهارشنبه سوری نبود

خیلی از مراسم و زمان هایی که من دوست دارم کنارم باشد، نیست. از سوی دیگر اگر از بهنام بپرسند زندگی با یک بازیگر چطور است، جواب می دهد خیلی سخت! خیلی وقت ها او هست و من نیستم و ماجرای یکی بود، یکی نبود داستان زندگی من و بهنام است.

اما به خاطر علاقه ای که به هم داریم به شغل همدیگر احترام می گذاریم. از سوی دیگر من می دانم که همسرم اسکادران هواپیمایی است که چند صد نفر مسافر دارد و باید محیط آرامی برای او فراهم شود و آرام باشد. خاطرش از زمین و زمینی ها گرم باشد که بتواند با آرامش سر کارش باشد. به همین خاطر ما سعی می کنیم که با آرامش زندگی کنیم و این آرامش را به یکدیگر منتقل کنیم.

علت بچه دار نشدن نفیسه روشن

نفیسه روشن: در این مدت به بچه دار شدن فکر نکردیم. این مدت تمام کارهایی که دوست داشتم انجام دهم را انجام دادم و همسرم همیشه مشوقم بود. خیلی از همکارانم با او دوست هستند و رابطه خوبی با آنها دارد. خدا را شکر می کنم، چرا که حس می کنم مهمترین بخش زندگی آن بخشی است که با کسی همراه می شوی.

اینکه ان همراه چه کسی باشد خیلی مهم است. او یار و همدم من است و فکر می کن حالا دو دوست خوب هستیم اما هنوز ویژگی های یک پدر و مادر خوب را نداریم. فعلا به بچه دار شدن فکر نمی کنیم.

نفیسه روشن، یک سوارکار حرفه‌ای

زمان دانشگاه یک دوره سوارکاری رفتم اما به خاطر کلاس های دانشگاه و کار فرصت آموزش دیدن را نداشتم تا اینکه درسم تمام شد و فرصت پیدا کردم سراغ کارهایی بروم که دوست داشتم. یکی از آنها سوارکاری بود.

بهار، تابستان و حتی پاییز که هوا خیلی سرد نیست، تمام تفریح من سوارکاری است. حتی اگر نتوانم سوارکاری کنم، می روم و اسب ها را تماشا می کنم. حس خوبی دارد. با یک موجود زنده ای طرف هستید که می فهمد و همان موقع به حس هایت جواب می دهد.

نفیسه روشن

فیلم شناسی نفیسه روشن

نفیسه روشن در فیلم های سینمایی

- چک

- انسان‌ها (محسن توکلی - ۱۳۸۹)

- مادر زن سلام (خسرو ملکان - ۱۳۸۵)

- شاخه گلی برای عروس (قدرت الله صلح میرزایی - ۱۳۸۳)

- نسترن (کاظم راست گفتار - ۱۳۹۰)

ایفای نقش نفیسه روشن در مجموعه‌های تلویزیونی

- برابر با اصل(جلال الدین دری - ۱۳۹۳)

- زمانی برای عاشقی (محمدحسین لطیفی - محرم ۱۳۹۲)

- یه تیکه زمین (مهدی کرم پور - ۱۳۹۱)

- پنج کیلومتر تا بهشتعلیرضا افخمیرمضان ۱۳۹۰

- تله فیلم گنجشک و قناری - ۱۳۹۰)

- دارا و ندار (مسعود ده نمکینوروز -  ۱۳۸۹)

- ساختمان ۸۵ (مهدی فخیم زاده - زمستان ۱۳۸۹)

- قفسی برای پرواز (یوسف سید - مهدوی)

- رستگاران

- ماه عسل (شاهد احمدلو - نوروز ۱۳۸۸)

- کلانتر ۳ (محسن شاه محمدی - ۱۳۸۸)

- دفترخانه شماره ۱۳ (سیدوحید حسینی)

- تله فیلم دستمو ول کن (مجتبی چراغعلی - ۱۳۸۸)

- تله فیلم یازده و هفت دقیقه (رضا حسنی - ۱۳۸۸)

- تله فیلم سرگرد (کاظم معصومی - فروردین ۱۳۸۷)

- تله فیلم پیوند (سعید عالم زاده - اردیبهشت ۱۳۸۷)

- تله فیلم کابوس (سیروس مقدم - ۱۳۸۷)

- مثل هیچ کس (عبدالحسن برزیده - تابستان ۱۳۸۷)

- کابوس

- اغما (سیروس مقدم - رمضان ۱۳۸۶)

- تله فیلم این پرونده مختومه نیست (مهرداد خوشبخت - اردیبهشت ۱۳۸۶)

- تله فیلم چند متر آن طرف تر (فریدون فرهودیدی - ۱۳۸۶)

- تله فیلم مأموریت بهار (حسن لفافیان - بهمن ۱۳۸۶)

- مسافری از گرونگول (بهار ۸۵)

- سال های برف و بنفشه (سعید سلطانی - پائیز ۱۳۸۵)

- کلانتر ۲ (محسن شاه محمدی - ۱۳۸۴)

- تله فیلم مسافر (محمد دستگردی - اردیبهشت ۱۳۸۴)

- تله فیلم آوای زمین (مهرداد خوشبخت - تیر ۱۳۸۴)

- کلانتر (محسن شاه محمدی - آذر ۱۳۸۴)

- باران بهاری (مسعود رشیدی - تابستان ۱۳۸۴)

- خوش غیرت (علی شاه حاتمی - نوروز ۱۳۸۴)

- روزگار قریب (کیانوش عیاری - پائیز ۱۳۸۳)

- روزهای بیاد ماندنی (همایون شهنواز - پائیز ۱۳۸۲)

- تب سرد (علیرضا افخمی - تابستان ۱۳۸۲)

- کمکم کن (قاسم جعفری - پاییز ۱۳۸۱)

- مردان کوچک

نفیسه روشن در شبکه خانگی

- تهران دربست (سپهر محمدی - ۱۳۹۴)

- کات کلانتری (علی میری رامشه - ۱۳۹۰)

- آقای زرنگ (اکبر صادقی - ۱۳۸۹)

- الم شنگه (حسن - قناعت - ۱۳۸۹)

- نفر دهم (محمدجواد کاسه ساز - ۱۳۸۸)

منبع: شایا نیوز