به گزارش پایگاه خبری نشان :

مریم معصومی انگار نمی داند دوچرخه سواری در ایران برای دختران ممنوع است مریم معصومی این روزها درگیر راه اندازی کارگاه بازیگری است مریم معصومی سعی دارد تجربه های خودش را در قالب یک کارگاه آموزشی در اختیار افراد علاقه مند به دنیای بازیگری قرار بدهد مریم معصومی بازیگر زن جوانی است که مجرد است ولی حاشیه های زیادی پیرامون ازدواج دارد.

از اظهارنظرهای جنجالی درباره ازدواج کردن گرفته تا نظر خودش درباره متاهل شدن همیشه حاشیه ساز بوده است. جالب است بدانید فریبا نادری در یکی از مصاحبه هایش به بازیگرانی اشاره کرده بود که مجرد هستند ولی با اظهار نظر درباره ازدواج حاشیه سازی می کنند و برخی از رسانه ها گفتند منظور افرادی مثل مریم معصومی است که حاشیه های زیادی در دنیای مجری خودشان داشته اند.

استایل مریم معصومی

مریم معصومی

مریم معصومی در برنامه ای که حضور داشت به همراه چند بازیگر زن دیگر عنوان کرد که شوهر زیاده و این گفته او سوژه رسانه ها و خانم ها شد. حالا دوباره درباره این صحبتش توضیحاتی را ارائه داده است که باز سوژه شده و بهتر بود به قول مهران مدیری توضیح بیشتری نمی داد. همچنین او یکبار دیگر هم گفت که سر هر پروژه ای که می روم خب طبیعی است با یک سری هنرمندان مرد دوست شوم ولی مردم می گویند با فلانی رابطه داری و یا ازدواج کردی که این صحیح نیست.این بازیگر جوان قبلا در مصاحبه ای گفته بود که در 15 سالگی عاشق شده و می خواست ازدواج کند ولی مادرش با ازدواج او مخالفت کرد و الان از تصمیم آن روز مادرش بسیار راضی است

حرکت ممنوعه مریم معصومی

منبع : وقت صبح