به گزارش پایگاه خبری نشان :

مریم کاویانی بازیگر خوش چهره و بی حاشیه ایرانی است. مریم کاویانی یکی از بازیگران بی حاشیه است. مریم کاویانی اخیرا به کرونا مبتلا شده است. مریم کاویانی فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد. ا مریم کاویانی از همسر دومش طلاق گرفت

مریم کاویانی طلاق گرفت

مریم کاویانی در پست جدیدش علاوه بر انتشاری عکسی hc خود نوشت که با غوطه‌ور شدن در رویا این روزهای سخت را پشت سر می‌گذارد

مریم کاویانی

مریم کاویانی چنین نوشت:

من اینگونه عمل میکنم…

در شرایط سخت و بحرانی، شروع به رویا پردازی می‌کنم تا آن زمان سخت بگذرد.

رویا‌هایمان را دست کم نگیریم.

بیوگرافی مریم کاویانی

مریم کاویانی که مدتی از عرصه بازیگری دور بوده، تاکید می‌کند که از ابتدای امسال، ورودی دوباره به این عرصه داشته است. این بازیگر به تازگی در سریال‌های «آسانسور» و «راز ناتمام» به ایفای نقش پرداخته است.

مریم کاویانی با سریال «او یک فرشته بود» بازی در مجموعه‌های تلویزیونی را آغاز کرد و با همان نقش هم در میان مخاطبان شناخته شد. این بازیگر در ادامه در سریال‌های دیگری از جمله راه شب، پدرخوانده، زیرزمین، روزهای زیبا، پنجمین خورشید، دارا و ندار، محکومین، مدینه و بوی باران به ایفای نقش پرداخت.

کاویانی در سریال «روزگار قریب» ایفاگر نقش پرستاری هم اسم و رسم خودش است. به نوعی که خود او هم قبل از ورود به عالم بازیگری، به کار پرستاری اشتغال داشته است. این بازیگر حضور در سریال «روزگار قریب» و همکاری با کیانوش عیاری را یکی از شانس‌های بزرگ دوران حرفه‌ای‌اش می‌داند و آرزو می‌کند که همکاری دوباره‌ای با این کارگردان مجرب و صاحب سبک داشته باشد

مریم کاویانی

او می‌گوید: آقای عیاری همه امکانات و عوامل از دوربین گرفته تا میزانسن، دیالوگ، دکوپاژ و غیره را در اختیار بازیگر قرار می‌دهند و همین مسئله باعث می‌شود تا هنرپیشه بتواند با نقشش عجین شده و خوب بازی کند.

کاویانی درباره نقش خود در سریال «روزگار قریب» یادآور می‌شود: حضور همزمان در سریال «او یک فرشته بود» یکی از دلایل کوتاهی نقشم در سریال «روزگار قریب» بود. نقش اولیه‌ام در این سریال پررنگ‌تر بود اما بلافاصله پس از «روزگار قریب» پیشنهاد بازی در سریال «او یک فرشته بود» را دریافت کردم. آقای عیاری با لطف و بزرگواری نقش مرا کمرنگ کردند تا بتوانم به آن سریال برسم. در واقع، دیده شدنم در سریال «او یک فرشته بود» را مدیون تصمیم آقایان عیاری و افخمی هستم.

این بازیگر، سبک کارگردانی، بازیگردانی و کاربلدی عیاری و فضای خاص و ویژه را از جمله دلایل جذابیت «روزگار قریب» برمی شمرد. او درباره بازپخش این مجموعه از شبکه آی فیلم هم می‌گوید: یکی دو قسمت را دوباره دیده ام. اما از آنجا که کسالت دارم نتوانسته‌ام همه قسمت‌هایش را دنبال کنم.

او همچنین اظهار می‌کند: مردم سریال‌های قدیمی را با عشق و علاقه بیشتری می‌بینند و ارتباط بهتری برقرار می‌کنند. انگار که روح عجیبی در فضای این سریال‌ها وجود دارد.

استایل مریم کاویانی

مریم کاویانی

کاویانی درباره جذابیت ایفای نقش پرستار در این سریال که شغل اصلی‌اش هم محسوب می‌شود، می‌گوید: یشتر از این موضوع، چیزی که برایم جذابیت داشت، قصه واقعی سریال بود و در مرحله دوم، همکاری با آقای عیاری. «روزگار قریب» در واقع دومین سریال من بعد از «راه شب» آقای داریوش فرهنگ بود و توانستم با آقای عیاری افتخار همکاری را داشته باشم. کار کردن با این کارگردان بزرگ و واقعی بودن قصه سریال برایم خیلی اهمیت داشت.

او درباره نبود فیلمنامه کامل در حین تولید کار و دشواری احتمالی این موضوع برای بازیگران، اظهار می‌کند که با وجود آقای عیاری هیچ سختی و مشکلی در این رابطه وجود نداشت.

این بازیگر در پاسخ به اینکه آیا پرستاری که در سریال روزگار قریب نقشش را بازی کرد حضور واقعی در زندگی دکتر قریب داشت یا دست پرورده ذهن عیاری بود؟ یادآور می‌شود: اطلاع دقیقی ندارم اما آقای عیاری برای جذاب کردن قصه، وجوه جدیدی را به آن اضافه کرده بود تا داستان جذاب‌تر شود.

مریم کاویانی بازیگر زن ایرانی

البته بر اساس مستنداتی که موجود است دکتر قریب زمانی که بستری بوده‌اند واقعا حواس‌شان به همه مریض‌ها بوده و حمایت‌های لازم را داشته اند. شاید هم داستان پرستاری که من نقشش را بازی می‌کنم واقعی بوده و ایشان پرستاری را اخراج کرده باشند.

کاویانی در پایان درباره دلایل فعالیت کمرنگ خود در عرصه بازیگری نیز توضیح می‌دهد: از فروردین امسال به بازیگری برگشته ام. در همین مدت هم در دو سریال «آسانسور» و «راز ناتمام» بازی کرده ام. دو قرارداد دیگر هم دارم که چون هنوز جلوی دوربین نرفته ام، نمی‌توانم اطلاع‌رسانی کنم. همیشه در من علاقه به بازیگری وجود داشته است و همچنان دارد. اگر شرایطش فراهم باشد فرصت بازیگری را از دست نمی‌دهم.

منبع: وقت صبح