به گزارش پایگاه خبری نشان :

عادل فردوسی پور گزارشگر مردمی و معروف ایرانی است. عادل فردوسی پور بسیار در بین مردم محبوب و مشهور است. عادل فردوسی پور متولد 1353 در تهران است. عادل فردوسی پور متاهل است و عکس زیر مربوط به یکی از هواداران عادل فردوسی پور است.خیلی ها پرسیده اند این خانم چادری کیست؟! خب جواب خیلی ساده است سلبریتی هایی مانند عادل همیشه برای هوادارانشان احترام قائلند و عکس های یادگاری زیادی دارند

عادل فردوسی پور و هوادارش

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور علاقه زیادی به نشریات ورزشی داشت تمام امید و آرزویم مجله "دنیای ورزش" یا "کیهان ورزشی" بود که هر هفته برای بدست آوردنش کلی تلاش می کردم. خانواده عادل فردوسی پور اهل فوتبال نیستند، عادل در این باره گفته است که "هضم این موضوع که من فوتبال را دوست دارم برای خانواده ام بسیار دشوار بود، با التماس پدرم چند باری مرا به استادیوم برد، اما موضوع آن بود که آنها اصلا به فوتبال علاقه ای نداشتند."

عادل فردوسی پور مجری معروف

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور،همزمان با آغاز دوره دبیرستان به دلیل علاقه فراوانی که به زبان انگلیسی داشت به یادگیری زبان پرداخت. با ورود به دانشگاه شریف در رشته مهندسی صنایع، توانست یادگیری زبان انگلیسی را نیز ادامه دهد و در سال سوم دانشگاه انگلیسی را بخوبی فرا بگیرد. عادل فردوسی پور تحصیل را در دانشگاه شریف تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته صنایع ادامه داد و در همان دانشگاه به تدریس زبان تخصصی مشغول شد.

عادل فردوسی پور

زندگی خانوادگی عادل فردوسی پور

پدرعادل فردوسی پور از اهالی رفسنجان و کرمانی الاصل است. عادل فردوسی پور دوران دبستان را در مدرسه "ذوقی" گذراند. عادل فردوسی پور از همان زمان علاقه اش به فوتبال نیز نمود پیدا کرد، علاقه ای که بعدها خانواده را نگران کرد. عادل فردوسی پور دوره راهنمایی را در مدرسه طالقانی گذراند و چهارسال دبیرستان را به مدرسه البرز رفت و با معدل 18 دیپلم گرفت.

منبع:شما و اقتصاد