به گزارش پایگاه خبری نشان :

گوهرخیراندیش بازیگر ایرانی است . گوهر خیراندیش بعد از حاشیه های فراوانی که تصاویر بی حجاب گوهر خیراندیش برای او ایجاد کرده و مدتی هم ممنوع التصویر شده بود گوهر خیراندیش تصمیم گرفته که تصاویری که منتشر می کند را خودش سانسور کند.دلیل انتشار تصاویر بی حجاب گوهر خیراندیش و خانواده اش این است که او سالهاست در آمریکا زندگی می کند و بین ایران و آمریکا در تردد است و خانواده اش که در آمریکا هستند قطعا حجاب خاصی را رعایت نمی کنند و همین می شود که تصاویر حاشیه سازی از خانم گوهر خیراندیش منتشر می شود و بعضی از آنها هم جنجالی شده است.

سانسور کردن عکس گوهر خیراندیش

حواشی گوهر خیراندیش 

گوهر خیراندیش در یک مصاحبه در برنامه فریدون جیرانی اعلام کرده بود که رقص های عربی و هندی را خیلی خوب بلد است که این صحبت او حاشیه های فراوانی را به همراه داشت و حتی زمزمه هایی درباره ممنوع التصویری دوباره او مطرح شد. گوهر خیراندیش متولد یکم شهریورماه ۱۳۳۳ در شهر شیراز استان فارس، بازیگر، صداپیشه رادیو و مدرس بازیگری در سینما، تئاتر، تلویزیون است که تاکنون بخاطر بازی در نقش های مختلف موفق به کسب جوایزی همچون بهترین بازیگر زن و بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره بین المللی فجر و جشن خانه سینما شده است

استایل گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش

ورود گوهر خیراندیش به دنیای بازیگری به صورت کاملا اتفاقی رخ داد. در سال ۱۳۴۹ و زمانی که تنها ۱۳ سال داشت از میان چندین دانش آموز دختر برای بازی در نمایش «عروس»، توسط جمشید اسماعیل خانی که کارگردانی این نمایش را برعهده داشت، انتخاب شد و در همین سال با نقش «عذرا» در تالار ابوریحان شیراز بر روی صحنه رفت.

گوهر خیراندیش

منبع: برخط نیوز